15 Temmuz Konulu Resim ve Kitap Sergisinin Açılışı Yapıldı
Satılık Daiire

15 Temmuz Konulu Resim ve Kitap Sergisinin Açılışı Yapıldı

Haber:Ferda Okumuş

"15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri kapsamında “15 Temmuz Konulu Resim ve Kitap Sergisi”nin açılışı gerçekleştirildi.

Gerçekleşen açılış programına;  Vali  Mehmet Makas, 3. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Davut Ala, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, kamu kurum müdürleri, siyasi ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile vatandaşlarımız katıldı.

Serginin açılışında konuşan  Vali  Mehmet Makas, 15 Temmuz'un unutulmadığını, unutulmayacağını ve hiçbir zaman da unutturulmayacağını belirterek, “Bugün burada bulunmamızın gerekçesi Türkiye aşkıdır. Nene Hatunların, Sütçü İmamların nesilleri olduğumuzu göstermek adına geçmişi unutmayıp, geleceğe umutla bakmaktır” dedi

Erzincan Belediyesi Millet Kıraathanesi bahçesinde açılışı yapılan Resim ve Kitap Sergisi  Vali Makas  ve beraberindekiler tarafından gezildi. Erzincan Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından yapılan ve 15 Temmuz'da yaşananları anlatan resimler büyük beğeni aldı.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Çakır Oto Yıkama

Reklam

Satılık Daiire

Yazarlarımız

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği