2022 Yılı KÖYDES ve İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı
Satılık Daiire

2022 Yılı KÖYDES ve İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı

Haber:Rabiye Okumuş

 2022 Yılı KÖYDES İl Tahsisat Komisyonu Toplantısı ile İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı Vali Mehmet makas Başkanlığında Gerçekleştirildi.

Erzincan 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda Vali Mehmet Makas başkanlığında ilk olarak düzenlenen 2022 Yılı KÖYDES İl Tahsisat Komisyonu Toplantısına, Vali Yardımcısı Yunus Emre Temel, ilçe kaymakamları, Erzincan İl Genel Meclis Başkanı Bekir Yıldız, İl Özel İdare Genel Sekreteri Yaşar Felekoğlu ve ilgili kamu kurum müdürleri katıldı.

Düzenlenen toplantıda ilimiz merkeze ve ilçelerimize bağlı köylerde 2022 yılı KÖYDES yatırım programına alınması planlanan yol, içme suyu, kanalizasyon ve diğer alt yapı çalışmalarının genel bir değerlendirmesi yapıldı.

Ardından Vali Mehmet Makas başkanlığında, Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Ali Öztürk, vali yardımcıları, İl Jandarma Komutanı, İl Emniyet Müdürü ve ilçe kaymakamlarının katılımı ile vatandaşlarımızın huzur ve güven ortamında hayatlarını sürdürmelerini sağlamak amacıyla ilimiz genelinde yapılan çalışmalar hakkında değerlendirmelerin yapıldığı İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirildi.(Kaynak: Erzincan Valiliği)

 

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Çakır Oto Yıkama

Reklam

Satılık Daiire

Yazarlarımız

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği