41 bin 517 öğrenci karne aldı
Satılık Daiire

41 bin 517 öğrenci karne aldı

Erzincan'da  236 okulda, 3 bin 481 öğretmenin eğitim verdiği 41 bin 517 öğrenci karne aldı.

Haber:Adem Toprakoğlu

Eğitim öğretim yılının sona ermesi sebebiyle Erzincan Valisi Mehmet Makas, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Vali yardımcısı H.Remzi Konak, İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün , EğitimBirSen Erzincan Şube Başkanı Nebi Gül, Erzincan Ortaokulu ile Zübeyde Hanım Anaokulunda karne dağıtım törenine katıldı.

KARNE5

00098-MTS_snapshot_00-04-149

Düzenlenen karne töreninde öğrencilerin çiçeklerle karşıladığı Vali Makas ve protokoldekiler, öğrencilere karne dağıtıp, onlarla sohbet etti.

Makas ve  Aksun, protokoldekiler ile birlikte Erzincan Ortaokulu ile Zübeyde Hanım Anaokulunda öğrencilerin karnelerini dağıttı.

Karne dağıtımının ardından bir konuşma Yapan Erzincan Valisi Mehmet Makas, 2021-2022 eğitim öğretim yılının sonuna gelindiğini ve öğrencilerin sevinçlerine ortak olmak için karne dağıtım töreninde bulunduklarını Öğretmenler ve öğrencilerin 8 ay boyunca emek verip yoğun çalışma yaptıklarını kaydetti.

Makas"Öğretmenlerimiz ve talebelerimiz için her türlü fedakarlığı yapan velilerimize, anne, babalarımıza teşekkür ediyorum, onları ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum. İnşallah onların nezdinde ülkemizin yükselişini hep beraber izleyeceğiz. İyi tatiller diliyorum. Çocuklarımız, anne babasını üzmeyecek, 8 ayın yorgunluğunu atacak ama kitap da okuyacak."diye konuştu. 

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Çakır Oto Yıkama

Reklam

Satılık Daiire

Yazarlarımız

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği