AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman Elazığ’da şehir buluşmaları proğramına katıldı

 AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman Elazığ’da şehir buluşmaları proğramına katıldı

 Haber:Adem Toprakoğlu

Karaman sosyal medya hesabından ; Ak Parti Genel Başkan Yardımcımız Sn. Vedat Demiröz ile birlikte, şehir buluşmaları programı kapsamında Elazığ Teşkilatımızla beraber Elazığ Kovancılar ilçemizi ziyaret ettik.

İlçemizde vatandaşlarımızla sohbet ederek keyifli bir gün geçirdik. Misafirperverlikleri için tüm hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum.dedi.

Düzenlenen Toplantıya, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, AK Parti Elazığ milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık ve Zülfü Tolga Ağar, AK Parti Malatya milletvekilleri Öznur Çalık, Ahmet Çakır, Hakan Kahtalı, AK Parti Sivas Milletvekili Semiha Ekinci, AK Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek, AK Parti Erzincan milletvekili Süleyman Karaman ve Erzincan Ak Parti İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, Diyarbakır Milletvekili Oya Eronat, Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, teşkilat üyeleri ve partililer katıldı. Toplantının ardından Demiröz ve beraberindeki milletvekilleri, "2023'e Doğru Şehir Buluşmaları" programı kapsamında kent merkezi ve ilçelerde çeşitli ziyaretler gerçekleştirerek, sivil toplum kuruluşları, esnaf, gençler ve vatandaşlarla bir araya geldiler.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Çakır Oto Yıkama

Yazarlarımız

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği