ERGAB BAŞKANI SEDAT SEVİM’İN KIZI DÜNYA EVİNE GİRDİ
Satılık Daiire

Erzincanlı Gazeteciler Birliği (ERGAB) Başkanı Sedat Sevim’in kızı Elif Nur, Numan Kabakcı’nın oğlu Muhammet Buğra ile hayatını birleştirdi.

Son Başbakan ve AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım ve bine yakın davetlinin katıldığı düğün töreni Bayrampaşa ilçesinde bir salonda gerçekleştirildi.

Düğün töreninde, gelinin babası Sedat Sevim, annesi Birgül Sevim, ağabeyi Furkan Sevim, damadın babası Numan Kabakcı ve annesi Badegül Kabakcı davetlileri tek tek kapıda karşıladı.

Kur'an-ı Kerim Tilavetiyle başlayan düğün töreninde konuşan gelinin babası Sedat Sevim ve damadın babası Numan Kabakcı, mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan davetlilere teşekkür ettiler.

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner de, Sevim ve Kabakcı ailelerini tebrik ederek, genç çifte mutluluklar dileğinde bulundu.

Son Başbakan AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım da yaptığı konuşmada, evliliğin uzun ince bir yol olduğunu ifade ederek, "Şimdi o yollar uzun duble yol haline geldi. Evlilikte zaman zaman zorluklar yaşanır. Zorlukları paylaşıp azaltacaksınız. Mutlulukları paylaşıp artıracaksınız. Bir ömür boyu sevgiyle, saygıyla, sadakatle bu yolculuğu sürdüreceksiniz.

Birbirinize itaat edip rahat edeceksiniz. Biriniz hiddetlendiğinde diğeriniz 'peki' diyecek. Böylece geçinip gideceksiniz. Çocuklarımızın tahtını bizler yapabiliriz ama bahtını yapamayız. Allah bahtınızı açık etsin" dedi.

Semazen gösterisinin ardından yapılan yemek ikramıyla düğün son buldu.

Düğün törenine T.C. Son Başbakanı Binali Yıldırım’ın yanı sıra; Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Güngören önceki dönem Belediye Başkanı Şakir Yücel Karaman, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı, THY Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Birdal, EKEV Başkanı Sadık Ağca, ERSİAD Başkanı Saim Bahadır, işadamları Mustafa Kaçmaz, Ramazan Coşkun, Ahmet Akkaya, Mehmet Cevandır, Bilal Yelken, sivil toplum kuruluşları başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Çakır Oto Yıkama

Reklam

Satılık Daiire

Yazarlarımız

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği