ErzinCANFest 2022 Sponsorlarına ve Katkıda Bulunanlara Plaket Verildi
Satılık Daiire

ErzinCANFest 2022 Sponsorlarına ve Katkıda Bulunanlara Plaket Verildi

Haber:Naile Yıldırım

22 Haziran - 3 Temmuz 2022 tarihleri arasında düzenlenen ErzinCANFest 2022 kapsamında ilimiz merkezinde ve ilçelerinde yapılan etkinliklere sponsor olan ve katkıda bulunan kurum yöneticileri ve işletme sahiplerine teşekkür etmek amacıyla, kahvaltılı program düzenlendi.

 Düzenlenen programa;  Vali Mehmet Makas ve Eşi Elif Makas, 3’üncü Ordu Komutanı Korgeneral Yavuz Türkgenci ve Eşi, 3’üncü Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Davut Ala, Erzincan Belediye Başkanı Sayın Bekir Aksun’un Eşi Ürküş Aksun, Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Ali Öztürk, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Halil Odabaş, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent ve Eşi, Erzincan Eski Milletvekili Sayın Sebahattin Karakelle, vali yardımcıları Hüseyin Remzi Konak, Yunus Emre Temel ve Eşi, Mehmet Deniz Arabacı ve Eşi, Erzincan İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hüsamettin Erol, Erzincan İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt, sponsor kurum ve işletmelerin yetkilileri ile bazı kurum yöneticileri katıldı.

Kahvaltı sonrası Vali Mehmet Makas, ErzinCANFest 2022 kapsamında yapılan etkinliklere katkıda bulunan kurum yöneticileri ve işletme sahiplerine katkılarından dolayı teşekkür ederek plaketlerini takdim etti.(kaynak: Erzincan Valiliği)

  

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Çakır Oto Yıkama

Reklam

Satılık Daiire

Yazarlarımız

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği