İhtiyaç Sahibi Öğrenciler İçin Kermes Düzenlendi
Satılık Daiire

Haber:Adem Toprakoğlu

Düzenlelen kermes Açılışına Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, İl Millî Eğitim Müdür Vekili Murat Demir, Şube Müdürleri, okul müdürleri, eğitim sendika temsilcileri, öğretmenler, veliler, okul öğrencileri ve davetliler katıldı. 

Erzincan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi atölyelerinde üretilen ürünlerin sergilenmesi, öğretmenler ve velilerin hazırlamış olduğu yiyeceklerin satışı ile ilgili kermes Cumhuriyet Meydanında düzenlendi.

Yapılan açıklamda;  Kermesten elde edilen gelir ihtiyaç sahibi öğrencilerin ihtiyaçları için kullanılmaktadır. Açılan kermesin öğrenciler arasında yardımlaşma ve dayanışma duygusunu pekiştirmesi amaçlanmıştır. Yapılan bu etkinlikler ile öğrencilerimiz yaparak, yaşayarak yardımlaşmanın ve dayanışmanın ne kadar önemli olduğunu öğrenmiş oluyor, daha iyi bir insan olma yolunda büyük mesafeler katediyor. Planlanmasından sonuçlandırılmasına kadar organizasyonda emeği geçen herkese, okul yönetimi, okul personeli, velilerimiz ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.denildi.(Kaynak:Erzincan Milli Eğitim Müd.)

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Çakır Oto Yıkama

Reklam

Satılık Daiire

Yazarlarımız

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği