Kurumlar arası Voleybol Turnuvasında EGC’ den Önemli Galibiyet
Satılık Daiire

Kurumlar arası Voleybol Turnuvasında EGC’ den Önemli Galibiyet

İlki 2019 yılında gerçekleştirilen Kurumlar arası Voleybol turnuvasının ikincisi çekilen kura ve açılış seremonisi sonrasında müsabakalara başlandı. 30 takımın mücadele ettiği maçlara Erzincan Gazeteciler Cemiyeti de iddialı katıldı.

6 farklı gurupta 30 Takımın mücadele ettiği Erzincan geneli kurumlar arası Voleybol turnuvası devam ediyor. Hazırlıklarını tamamlayan ve maçlarını devam ettiren Erzincan Gazeteciler Cemiyeti takımı ilk maçında mağlup olurken ikinci maçını güzel oyunu ile Gençlik Spor İl Müdürlüğü 4. Takımını 2-0 mağlup etti.
Oynanan maçları yakından takip eden Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Oktay Kılınç,” Erzincan Gazeteciler Cemiyeti olarak hedefimiz en iyisini yapmak, öncelik guruptan lider olarak çıkmak, İnşallah herhangi bir sakatlık olmadan gurup maçlarımızı tamamlayarak yolumuza devam etmek. Arkadaşlarımız kurumumuzu en iyi şekilde temsil ediyorlar. Bugün güzel bir maç sonunda 2-0 galip geldiler. Arkadaşlarımı kutluyorum” dedi.
Erzincan Gazeteciler Cemiyeti oynadığı 2 maç sonunda 1 galibiyet ve 1 yenilgisi bulunuyor. EGC 3. Maçını hafta sonu Pazar günü TRDAŞ ile oynayacak.
Erzincan Gazeteciler Cemiyeti (EGC) Alpaslan Kanmaz, Yasin Köz, Haluk Uçar, Birol Ergin, Fatih Çetinkaya, Eyyup Taş, Adem Toprakoğlu’ndan oluşuyor..

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Çakır Oto Yıkama

Reklam

Satılık Daiire

Yazarlarımız

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği