Meşveret Erzincan “Köy Sohbetleri” Yalınca Köyü’nde Düzenlendi
Satılık Daiire

Meşveret Erzincan “Köy Sohbetleri” Yalınca Köyü’nde Düzenlendi

Haber:Oktay Kılınç

Yalınca Köyü Cemevi’nde düzenlenen toplantıya, Erzincan Valisi Mehmet Makas, Erzincan İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hüsamettin Erol, Erzincan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Yaşar Felekoğlu, Erzincan İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin, Erzincan Tarım ve Orman İl Müdürü Murat Şahin, Erzincan Merkez Köylere Hizmet Birliği Müdürü Ufuk Akpınar, Yalınca, Girlevik, Tatlısu, Günbağı, Kalecik, Karatuş ve Kılıçkaya köylerinin muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

MEŞVERET ERZİNCAN Projesi hakkında muhtarlar ve köy sakinlerine bilgiler veren Vali Mehmet Makas, vatandaş odaklı kamu yönetimi çerçevesinde çalışmalara devam edildiğini belirterek, yapılan tüm çalışmalarda asıl amacın vatandaşlarımızın yüzünü güldürmek olduğunu belirtti.

Ardından katılımcıların istek ve sorunlarını dinleyen Vali Makas, hem vatandaşlarımızla bir araya gelmek, hem de vatandaşlarımızın taleplerini bizzat yerinde ve kendilerinden dinlemek için MEŞVERET ERZİNCAN toplantılarının düzenlendiğini belirterek düzenlenen bu toplantılara katılımlarından dolayı muhtarlara ve vatandaşlara teşekkür etti.(Kaynak:Erzincan Valilik)

 

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Çakır Oto Yıkama

Reklam

Satılık Daiire

Yazarlarımız

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği