Meşveret Erzincan Projesi devam ediyor
Satılık Daiire

Haber:Adem Toprakoğlu

İl protokolü  Bahçelievler Mahalle sakinleriyle İle Bir Araya Geldi.

Vatandaşların sorunlarını yerinde görmek ve çözümler üretmek için ilimizde devam eden Meşveret Erzincan Projesi’nin şehir merkezindeki toplantıları olan “Mahalle Sohbetleri” Bahçelievler Mahallesi’nde düzenlendi.

Akabe Camii çay ocağında akşam namazına müteakiben düzenlenen toplantıya, Vali Mehmet Makas, Ak Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Alaattin Kıraç, ilgili kurum yöneticileri ve Bahçelievler Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar katıldı.

Vali Mehmet Makas’ın MEŞVERET ERZİNCAN Projesi hakkında mahalle halkını bilgilendirmesi ile başlayan toplantıda; vatandaş odaklı kamu yönetimi amacıyla bu projeyi başlattıklarının altını çizerek, bu toplantılar ile vatandaşlarımızın taleplerinin yerinde tespit edildiğini söyledi.

MEŞVERET ERZİNCAN Projesi’nin şehir merkezimizdeki kısmında, mahallelerimizi ziyaret ederek devam edildiğini belirten Vali Makas, "Vatandaşlarımızla bir arada olmak amacıyla bugün de Bahçelievler Mahallemizde mahalle ziyaretlerini devam ettiriyoruz. Çay sohbetiyle hem vatandaşlarımızla hemhal oluyor hem de onların ihtiyaçlarını sorunlarını bizzat kendilerinden dinliyoruz” dedi.

Bahçelievler Mahallemizde düzenlenen "Mahalle Sohbetleri” toplantısında Milletvekili Süleyman Karaman ile Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun'da yaptıkları konuşmalarda, hemşehrilerimizle bir arada olmak, onların sorunlarını ve taleplerini yerinde dinlemeye ve çözümü için hep bereber istişareler bulunmak için bir araya geldiklerini belirttiler.

Yapılan konuşmaların ardından soru-cevap şeklinde geçen sohbette, Vali Makas ve beraberindekiler mahalle sakinlerinin istek ve sorunlarını dinleyerek, sorunların çözümü ve taleplerin karşılanması için yapılması gerekenler değerlendirildi.(Kaynak:Erzincan Valilik)

 

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Çakır Oto Yıkama

Reklam

Satılık Daiire

Yazarlarımız

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği