Künye

İmtiyaz Sahibi / Concessionaire

SELİM OKUMUŞ

[email protected]

Tel: 0446 / 224 01 91

Şirket / Company 

NET Personel Hizmetleri Basın Yayın  ve Matbaacılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi.

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü / Responsible Editor-in-Chief

Gökhan YILDIRIM

Sayfa Sekreteri / Page section 

Adem TOPRAKOĞLU 

Reklam / Advertise

[email protected]

Adres / Addresse

Atatürk Mahallesi Hekimoğlu İsmail Sokak No:8-301

Merkez / ERZİNCAN

Telefon: 0446 / 224 01 91

Email : [email protected]

GİZLİLİK İLKELERİ

www.erzincannet.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.erzincannet.com’a aittir. www.erzincannet.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.erzincannet.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.erzincannet.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan köşe yazısı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.erzincannet.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir.

PRIVACY POLICY 

www.erzincannet.com all rights reserved. All copyrights of all kinds of content such as code, news, pictures, interviews belong to www.erzincannet.com. All articles, materials, pictures, sound files, animations, videos, designs, designs and arrangements on the www.erzincannet.com site are copyrighted by law no. 5846. These cannot be copied, distributed, modified or published commercially in any way without the written permission of www.erzincannet.com. No copying or use can be made without permission and without specifying the source.External links on www.erzincannet.com are opened on a separate page. The authors are responsible for the published columns and comments. www.erzincannet.com may change at any time without notice.