Kurtlar vadisinin Davut Tataroğlu adıyla  nam saran Can Gürzap sevenlerini üzdü! Kurtlar vadisinin Davut Tataroğlu adıyla nam saran Can Gürzap sevenlerini üzdü!

183’nci kuruluşu nedeniyle Erzincan’da 183’üncü müşteri için Posta ve Telgraf Teşkilatı Erzincan Başmüdürlük binası giriş katında ödül töreni düzenlendi. 183’üncü müşteri olan Kürşat Cahyir’e Cumhuriyetin 100. yıl anısına filatelik pul albümü, Erzincan Başmüdür Nihat Işık tarafından verildi.
Erzincan Posta ve Telgraf Teşkilatı Merkez Başmüdürü Nihat Işık yıl dönümü ile alakalı yaptığı açıklamada, “23 Ekim 1840 tarihinde iletişim ve haberleşmeyi sağlamak üzere kurulan kurumumuz ülkemizin dört bir yanında, geniş hizmet ağı ile posta, kargo, lojistik, filateli ve e-ticaret gibi birçok sektörde vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için hizmetlerini sunmayı sürdürüyor. İlimiz genelinde 32 adet işyeri ve 173 personelimizle bu alanda vatandaşlarımıza hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Ayrıca, bugün 183. müşterimize Cumhuriyetin 100. yıl anısına filatelik pul albümü hediye ettik
Bu vesileyle kuruluş yıldönümümüzü kutluyor, tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyor, kolaylıklar diliyorum” dedi.

AW059201_01

Kaynak: İHA