Haftalık burç yorumları yazımıza başlamadan önce bu hafta genel olarak gökyüzünde olacaklara bakalım. 20 Mayıs’ta Güneş İkizler geçiyor. Burcunuz ne olursa olsun, önümüzdeki birkaç hafta başkalarından öğrenmeye, yeni şeyler denemeye ve paylaşmaya istekli olacaksınız. 23 Mayıs, dolu dolu bir gün. Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay ile bugüne başlıyoruz. Bu bizi geçen yılın 12 Aralık’taki Yay burcundaki Yeni Ayı’na geri getiriyor. O dönemde ortaya çıkan bir hedef veya durum, bugün bir dönüm noktasına ulaşıyor. Aynı gün, bereket ve bolluk vadeden üç önemli gezegen bağlantısı da bizleri bekliyor: Venüs, Jüpiter ve Neptün. Şans yanımızda, romantizm havada! O halde vakit kaybetmeden haftalık burç yorumları yazımıza geçelim.

Koç

Haftalık burç yorumları yazımıza öncü burcumuz ile başlıyoruz. Güneş 20 Mayıs’ta İkizler burcuna geçiyor. İkizler dönemi boyunca sosyal takviminiz hayli yoğun olacak. Önümüzdeki haftalarda arkadaşlarınız ve geniş ailenizle daha fazla vakit geçirmeniz muhtemel. Ayrıca uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızla sonunda buluşma fırsatınız olacak.

23 Mayıs’ta Yay burcunda bir Dolunay var. Bu Dolunay önemli bir konuşmayı sona erdirebilir veya aile konusunda daha önce gizli olan bilgileri açığa çıkarabilir. Aynı gün, Venüs ve Jüpiter’in Boğa burcundaki konumu, olağanüstü şanslı ve bolluk dolu bir atmosfer yaratıyor. Sevdiğiniz birinden hediye alabilir, hayalinizdeki işe kavuşabilir veya durup dururken para alabilirsiniz. Bekarlar, önümüzdeki haftalarda arkadaşları aracılığıyla veya çevrimiçi flört yoluyla biriyle tanışabilir ve çiftler birlikte bazı hafta sonu gezileri planlayabilir.

Boğa

Bu hafta Boğa burcu için önemli değişimler ve fırsatlar kapıda. 20 Mayıs’ta Güneş’in İkizler burcuna geçişiyle birlikte pratik konulara, özellikle de finansal durumunuza odaklanma zamanı başlıyor. Önümüzdeki birkaç hafta iş açısından yoğun geçebilir; bir zam veya terfi için görüşmeler yapabilirsiniz. Ayrıca harcama alışkanlıklarınızı değiştirmek isteyebilirsiniz çünkü evinizle ilgili acil bir harcama kapıda.

23 Mayıs, bu ayın en yoğun günü olacak. Yay burcundaki Dolunay, finansal veya duygusal bir durumu sona erdiriyor. Belki bir borcu kapatıyorsunuz, birini (veya kendinizi) affediyorsunuz ya da geçmişten gelen bazı yüklerden kurtuluyorsunuz. Aynı gün, gökyüzünün en şanslı iki gezegeni olan Venüs ve Jüpiter Boğa burcunda buluşuyor. 25 Mayıs’ta, büyüme ve şans gezegeni Jüpiter, İkizler burcuna giriyor. Önümüzdeki yıl boyunca para konusunda çok şanslısınız!

İkizler

İkizler sezonuna giriş yapıyoruz. Hayatınızın önceki bölümü sona erdi, yeni bir döngü başlıyor ve şimdi sizin parlama zamanınız. Bu dönemde kendinize büyük bir hedef belirleyin, ister profesyonel ister kişisel, ister ilişkilerle ilgili olsun. Hayatınızda istediğiniz değişimi ve yeniliği başlatmak için en uygun zaman. Şimdi başladığınız her şeyin uzun vadede büyük bir önemi olacak!

Sosyal anlamda, eski arkadaşlarınızla yeniden bağlantı kurmak veya yeni tanıdıklarla ağ kurmak için fırsatlar bulacaksınız. Çarşamba günü Venüs’ün Mars ile hizalanmasıyla aşk hayatınıza da hareketlilik geliyor, beklenmedik ama heyecan verici karşılaşmalar yaşanabilir. Finansal olarak, özellikle haftanın ortasında hesapta olmayan harcamalar ortaya çıkabileceği için harcamalarınıza dikkat edin. Hafta sonuna doğru, zihinsel enerjinizi yeniden şarj etmek için dinlenmeye zaman ayırın.

Yengeç

Sevgili Yengeç burcu, bu hafta evrene açılan kapılar sizin için pek çok fırsat sunuyor. 20 Mayıs’ta Güneş’in İkizler burcuna geçişi, sizi içe dönük bir ruh haline sokacak. Önümüzdeki haftalar boyunca kendinize ve ruhsal sağlığınıza daha fazla zaman ayırma ihtiyacı hissedeceksiniz. Bu hafta özellikle yorgunsunuz. Şarj olma ve yalnız zaman geçirme döneminiz geldi. Eğer zihinsel olarak kendiniz iyi hissetmiyorsanız bir psikoloğa başvurmanızda fayda var.

23 Mayıs’ta gerçekleşecek Yay burcundaki Dolunay, günlük rutinlerinde önemli bir değişimi işaret ediyor. Kötü bir alışkanlığı bırakabilir ya da bir süredir ara verdiğiniz bir işe geri dönebilirsiniz. Günün sonunda Venüs, İkizler burcuna geçiyor. Bu transit, önümüzdeki haftalarda eski aşklarınızı hatırlamanıza, gizli hayranlarınız olduğunu öğrenmenize veya yalnız zaman geçirme isteğine sebep olabilir.

Teşrik tekbirleri nedir? Ne zaman başlıyor? Teşrik tekbirleri nedir? Ne zaman başlıyor?

Aslan

Bu hafta Aslan burcu için oldukça hareketli ve enerjik geçecek. Güneş’in 20 Mayıs’ta İkizler burcuna girmesiyle birlikte arkadaşlıklarınız ve topluluklarla olan bağlarınız önem kazanacak. Yakınınızdaki insanlara dikkat edin. Kimin hayatınızda kalmasını istiyorsunuz ya da kim artık size iyi gelmiyor karar verme zamanı geldi.

23 Mayıs’ta gökyüzü oldukça yoğun olacak ve her şey Yay burcundaki Dolunay ile başlıyor. Geçen yıl 12 Aralık’ta Yay burcundaki Yeni Ay ile başlayan yaratıcı bir proje veya romantik bir ilişki bu dönemde önemli bir dönüm noktasına gelebilir. Günün sonunda Venüs, ilişkiler ve uyum gezegeni olarak İkizler burcuna geçecek. Önümüzdeki haftalarda bu durum, sizi oldukça şanslı yapacak. Bekar olanlar okulda veya iş yerinde biriyle tanışabilirsiniz. Çiftler için ise keyifli ve uyumlu günler kapıda bekliyor.

Başak

Haftalık burç yorumları yazımıza devam ediyoruz. 20 Mayıs’ta Güneş’in İkizler burcuna girmesiyle dikkatler üzerinize toplanıyor. Yıllık değerlendirme, zam ya da terfi gibi konular gündeme gelebilir. Aynı zamanda iş yerinde yeni bir hedefe ulaşabilir veya bir dileğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

23 Mayıs, bu ayın en yoğun günü. Yay burcundaki Dolunay ile taşınma, evinizi yeniden düzenleme veya bir aile üyesiyle önemli bir konuşma yapma gibi konular gündeme gelebilir. Nişanlanabilir veya bir nişan haberi alabilirsiniz. Ayrıca aile kırgınlıklarını geride bırakmaya hazırsınız. 25 Mayıs’ta, genişleme ve büyüme gezegeni Jüpiter, 2012-2013’ten bu yana ilk kez İkizler burcuna giriyor ve uzun vadeli hayallerinizin gerçekleşeceğini müjdeliyor. Okula geri dönmek, yeni bir sertifika almak veya profesyonel alanınızda yeni bir role adım atmak isteyebilirsiniz. Ayrıca bu hafta daha önce belirsiz görünen alanlar sonunda netliğe kavuşacak.

Terazi

20 Mayıs’ta Güneş İkizler burcuna geçiyor ve son birkaç haftadır üstlendiğiniz duygusal yükleri geride bırakıyorsunuz. Bu İkizler sezonunda, bardağın dolu tarafını görmeye hazırsınız. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, risk almaya ve yeni deneyimlerle hayatın bilgeliğini özümsemeye teşvik ediliyorsunuz. Yeni bir kursa kaydolun veya son dakika bir seyahat ayarlayın. Aynı eski günlük rutininizden artık sıkıldınız!

23 Mayıs’a geldiğimizde Ay’ın Yay burcundaki Dolunay’ı ile ayın en hareketli günü başlıyor. Aile konusunda daha önce gizli olan bilgiler Ay’ın ışığı altında aydınlanıyor. Bu, yolunuza devam etmek için kararlar vereceğiniz büyük bir gün. Üstelik aynı gün, gökyüzünün en şanslı iki gezegeni Venüs ve Jüpiter Boğa burcunda bir araya geliyor. Heyecan verici finansal haberler size ulaşabilir.

Akrep

Bu hafta Akrep burçları için oldukça yoğun ve duygusal bir süreç başlıyor. 20 Mayıs’ta Güneş’in İkizler burcuna geçişi ile birlikte, duygusal bir bataklıkta ilerliyormuş gibi hissedebilirsiniz. Önümüzdeki birkaç hafta içe dönmek, kendinizi yansıtmak ve ruhunuzda çözülmemiş konularla yüzleşmek için önemli bir zaman dilimi olacak. Bu dönemde korkularınızı, utancınızı veya suçluluğunuzu işlemek ve hem kendinize hem de başkalarına karşı şefkat ve affetme duygularınızı geliştirmek için fırsatlar doğacak. Sonuçta, size artık hizmet etmeyen şeylerden kurtularak hayatınıza daha fazla neşe ve huzur getirebilirsiniz.

Mali açıdan ise bu dönem; borçlarınızı ele almak, ortak kaynaklar konusunda partnerlerinizle tartışmalar yapmak veya yeni projeler ya da sözleşmeler üzerinde çalışmak için önemli bir zaman. 23 Mayıs sabah saatlerinde Yay burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, elinize para geçmesini sağlayacak.

Yay

Bu hafta, gökyüzü Yay burçlarına oldukça heyecan verici ve enerjik bir dönem müjdeliyor. Güneş’in 20 Mayıs’ta İkizler burcuna girmesiyle birlikte, yakın ilişkileriniz ve birebir bağlantılarınız ön plana çıkacak. İkizler sezonu, özellikle bekar Yaylar için romantik ilişkileri aydınlatıyor. İlişkisi olanlar ise sevdiklerine daha fazla odaklanacak. Kıymet verdiğiniz bir insan zor bir dönemden geçiyor olabilir ve sizden daha fazla zaman ve destek istemesi muhtemel.

23 Mayıs günü gökyüzünde oldukça hareketli geçecek ve her şey burcunuzda gerçekleşen Dolunay ile başlıyor. Bu Dolunay, yaşamınızın ve kimliğinizin önemli yönlerini gözden geçirirken duygusallaşmanıza neden olabilir. Aynı zamanda, yakın ilişkilerinizde değişiklikler olabilir. Bazı insanların hayatınızdan çıkma zamanı geldi.

Oğlak

20 Mayıs’ta Güneş İkizler burcuna geçiyor. Önümüzdeki birkaç hafta daha yoğun bir program getirebilir çünkü daha fazla sorumluluk üstleniyorsunuz. Eğer uzun dönemli bir planınız varsa şimdi onun için adım atma zamanı.

23 Mayıs günü gökyüzündeki enerjiler oldukça yoğun. Venüs ve Jüpiter, gökyüzündeki en şanslı iki gezegen Boğa burcunda buluşuyor. Romantik ilişkileriniz ön plana çıkıyor ve güzel anlar sizleri bekliyor. 25 Mayıs’ta büyüme ve bolluk gezegeni Jüpiter, 2012-13 Haziran’ından beri ilk kez İkizler burcuna giriyor. Gelecek yıl boyunca kişisel veya profesyonel hayatınızda önemli bir projeye girişebilirsiniz. Bu proje çok çaba gerektirecek ancak sonunda emeğinizin karşılığını alacaksınız. Finansal olarak, sağlam yatırımlar ve tasarruf stratejileri uzun vadede size fayda sağlayacaktır.

Kova

Kova’lar bu hafta oldukça hareketli ve etkileyici bir döneme giriyorsunuz. Güneş’in İkizler burcuna girişiyle birlikte sosyal ve dışa dönük bir ruh haline bürüneceksiniz. Önümüzdeki birkaç hafta, bağlantı kurmayı ve yaratıcılığı teşvik ediyor. Ayrıca, daha fazla ilgi gördüğünüzü fark edebilirsiniz.

23 Mayıs Yay burcundaki Dolunay ile başlıyor. Bu, son altı ay boyunca üzerinde çalıştığınız bir şeyin doruk noktasına ulaştığı anlamına geliyor. Aynı gün, Venüs ve Jüpiter Boğa burcunda uyum sağlıyor. Kişisel yaşamınızda kutlamaya değer haberler alabilirsiniz. Belki bir romantik partner ile tanışabilir, hayalini kurduğunuz işe girebilir veya aile içinde olumlu bir değişimle karşılaşabilirsiniz. Haftanın ortasında, özellikle iş ortamında beklenmedik değişikliklere rastlayabilirsiniz. Yeniliği benimserseniz her şey sizin için kolay olacaktır.

Balık

Haftalık burç yorumları yazımızı Balık burcu ile bitiriyoruz. 20 Mayıs’ta Güneş İkizler burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, sık sık sosyalleşme fırsatı bulacaksınız. Bu İkizler burcu sezonunda, aile ve arkadaşlarınızla zaman geçirmeye odaklanıyorsunuz. Ev arkadaşları veya aile üyeleriyle ilgili önemli konular da odak noktası haline gelebilir. Bazı ev kuralları konusunda tartışabilirsiniz.

23 Mayıs, Yay burcundaki Dolunay ile başlıyor. Hayatınızın bir bölümünü kapatmaya hazırsınız. Normalden biraz daha duygusal ve hassas hissedebilirsiniz. Hem kişisel hem de profesyonel hayatınız hiç olmadığı kadar yoğun olacak. Bir terfi alabilir, mevcut işinizden ayrılmaya karar verebilir veya rakip firmalardan teklifler alabilirsiniz. Cuma günü duygusal hassasiyetiniz artacak, bu yüzden kendinize iyi bakın ve gereksiz tartışmalardan kaçının.

Astroloğ: Ece Alkan

Editör: Haber Merkezi - SK