Her yıl Türkiye’nin başka ilinde düzenlenen TEKNOFEST bu yıl da Adana ilinde düzenlenecek. TEKNOFEST’te sizinde projenizin yer almasını ,istiyorsanız başvuru tarihini kaçırmayı. Peki Nasıl Başvuru yapılır? Son Tarih ne Zaman? İşte detaylar…

TEKNOFEST'e katılmak, teknoloji alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri keşfetmek, deneyimlemek ve aynı zamanda kendi projenizi veya fikrinizi sergilemek için harika bir fırsattır. Bu yıl TEKNOFEST'in kazananı 85 milyon TL kazanacak.

85 Milyon TL ödüllü TEKNOFEST hakkında bilgiler veren T3 Vakfı Erzincan il Sorumlusu Emine Gül, Türkiye’nin en geniş kapsamlı teknoloji yatışması olacağına dikkat çekerek başvuruların kaçırılmamasını ifade etti.

Erzincan Dene Yap Atöylesi Teknofest

TEKNOFEST SON BAŞVURU TARİHİ NE ZAMAN?

Adana’da düzenlenecek olan TEKNOFEST bu yıl 85 Milyon TL ödüle dikkatleri çekiyor. TEKNOFEST 46 ana kategori ve bu kategorilerin alt kategorisinde 117 kategori düzenlenecek. Türkiye'nin en geniş kapsamlı teknoloji yarışması olmuştur. TEKNOFEST 2024 başvuruları tarihi 20 Şubat 2024 Salı günüdür.

TEKNOFEST'E KİMLER KATILABİLECEK?

Çiftçilere Önemli uyarı! Mutlaka tedbir alın Çiftçilere Önemli uyarı! Mutlaka tedbir alın

Her yıl olduğu gibi bu yılda yoğun talep oluyor. 2018 yılından bu zamana kadar toplam 2 Milyondan fazla başvuru aldı. Prki kimler başvuru yapabilir? 7’den 70’e her yaş grubuna çeşitli kategorilerde katılım yapabilir.

TEKNOFEST’TE KATILIM ŞARTLARI NELERDİR?

Yayınlanan resmi belgeye göre yarışmaya katılım şartları:

Yarışmaya, Türkiye ve yurt dışında öğrenim gören tüm lise, üniversite öğrencileri ve mezunlar takım halinde katılabilir.

18 yaş altında üyelerin bulunduğu takımların 18 yaş üstünde bir danışman/üye bulundurmak zorundadır. Danışman final aşamasına kadar takıma destek olacağını ve final aşaması süresince takımın yanında bulunacağını taahhüt eder.

Ekipler, takım danışmanı dahil en az 3 en fazla 25 kişiden oluşur.

Aynı proje/girişim ile sadece bir kategoriye başvuru yapılabilir. Birden fazla kategoride başvuru yapamaz.

Erzincanın Dene Yap Atöylesi Teknofest