Takım Lideri ve İdari Koordinatör için Danışmanlık Hizmet Alımı İlanı

AFAD, Avrupa Birliği (AB) eş finansmanı ile AB Sivil Koruma Mekanizması (UCPM) Afet Risk Azaltma için Tek Ülkeli Hibeler Programı Kapsamında “Türkiye'nin dirençliliğini güçlendirmek için doğa temelli çözümleri afet risk yönetimine dahil etmek - Eco-DRR Türkiye” projesini yürütecektir.

Proje kapsamında "Takım Lideri" ve "İdari Koordinatör" hizmetlerinin alınması için danışmanlık hizmeti alınacaktır. Çağrı dokümanına ve başvuru formuna aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Ekip lideri alımı için gerekli şartlar

Üniversite mezunu, İyi derecede İngilizce konuşma ve yazma bilgisine sahip (C1 ve üzeri), En az 10 yıl mesleki iş deneyimi, Afet risk yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyim veya ekosistem yönetimi sektörlerinde, Ekosistem yönetimi deneyimi (varlık), Ekosistem bazlı afet risk yönetimi çalışmalarında deneyimli, Projelerin uygulanmasında Ekip Lideri ve/veya yönetici pozisyonunda minimum 3 yıl deneyimli adaylar başvurabilir.

İdari koordinatör alımı için gerekli şartlar

Üniversite Lisans mezunu (İdari derece tercih edilir), İyi derecede İngilizce konuşma ve yazma bilgisine sahip (C1 ve üzeri), Minimum 5 yıl mesleki iş deneyimi, Minimum 1 yıl deneyimli, AB Programları kapsamında projelerin uygulanmasında idari ve mali pozisyonlarda, AB destekli projeler raporlama ve mali yönetim yetkin, Güçlü dokümantasyon ve raporlama kabiliyetine sahip olmak, Toplantı, çalıştay, çalışma ziyareti, konferans ve eğitim gibi etkinlikleri organize edebilme kabiliyetine sahip olmak, AB destekli programlar kapsamında Türkiye'de ihale ve satın alma süreçlerinde bilgi ve tecrübeye sahip olmak gerekiyor.

Motorine neler oluyor? Bir indirim daha geliyor ! Motorine neler oluyor? Bir indirim daha geliyor !

Son başvuru tarihi 17 Kasım 2023 Türkiye saati ile 18.00’dir.

Detaylı bilgi: https://www.afad.gov.tr/takim-lideri-ve-idari-koordinator-icin-danismanlik-hizmet-alimi-ilani

Kaynak: Haber Merkezi