Erzincan’da AK Parti aday tanıtım toplantısı düzenledi. Toplantıda AK Parti İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, Erzincan’da tarih yazamaya hazırmıyız? Dedi

AK Parti İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci konuşmasında şunları söyledi:

“Değerli Hemşerilerimiz, Kıymetli Dava Arkadaşlarım, bugün Erzincan’da AK Parti’nin 31 Mart Zaferi’nin temelini atmak üzere bir araya geldik. AK Parti’ye gönül veren hizmete oy veren milletimize olan inancımız tam olduğundan Türkiye’de ve Erzincan’ımızın İlçelerinde ve beldelerimizde AK Partimizin kazanacağını biliyoruz.

Bugün çok kıymetli AK Parti Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Vedat Demiröz aramızda kendisine teşkilatım ve Erzincan adına hoş geldiniz diyorum. Can Erzincan’a sefalar getirdiniz.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul’da başlattığı Hizmet odaklı Belediyecilik anlayışı, AK Parti ile taçlanarak günümüzde Belediye Başkanlığının koltuktan ibaret olmadığını milletimize anlatan bir yönetim anlayışı olmuştur.   1994 yılında milletimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan yönetiminde gerçek Belediyecilik ile tanışmış ve hizmete oy vermiştir. Türkiye Yüzyılı için Erzincan olarak hazır ve kararlıyız. İnanıyorum ki bu halka hizmet bayrağını, millet sevdamızı devralacak, arkadaşlarımız başkan değil millete hizmetkâr olacaktır.

21 yıldır, kalkınma, yerelden başlar diyerek şehirlerimize can suyu olan AK Parti, bu vefanın en doğru adresidir. Doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine Türkiye'yi ilmek ilmek işleyerek dokuyan, ülkemize çağ atlatan, gecesini gündüzüne katan, zalimlere meydan okuyan, mazlumlara sırdaş olan, gariplere yoldaş olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a vefa borcumuzu ödeme vaktidir.

Son Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’ın desteği ile Erzincan’da birçok yatırıma ve projeye imza atıldı. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da kendisinin Erzincan’a olan desteğinin devam edeceğini biliyoruz. Huzurlarınızda bir kez daha zatı alilerine teşkilatım ve Erzincan adına teşekkür ediyorum.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde başlayan Türkiye Yüzyılı 31 Mart Zaferi ile taçlanacaktır.

21 YIL TARİH YAZAN AK PARTİMİZİN DEĞERLİ NEFERLERİ HEP BİRLİKTE YENİDEN TÜRKİYE’DE, ERZİNCAN’DA TARİH YAZMAYA HAZIR MIYIZ? 

Mevcut Belediye Başkanlarımız olup seçime girmeyecek Üzümlü Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Sazlı’ya ve Tercan Belediye Başkanımız Sayın Lokman Gültekin’e ilçelerimize hizmetlerinden dolayı huzurlarınızda teşekkür ediyorum.

Erzincan’da jeotermal serada ilk fideler dikildi Erzincan’da jeotermal serada ilk fideler dikildi

Türkiye Bilir Gerçek Belediyecilik AK Partidir. Erzincan’da İl Genel Meclisi,  İlçe ve Beldelerimizde AK Partimizi inşallah rekor oyla yeniden göreve getireceğiz. Bizler biliyoruz ki Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde tarihin sayfaları AK Parti ile yeniden yazılıyor. 31 Martta el ele başlasın Türkiye Yüzyılı diyor hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.” Dedi