Hayat Hırsızı” kod adlı “Avenida Brasil” dizisinden uyarlanan proje NOW’ın merakla beklenen  projelerinin başında geliyor. Aybike Ertürk’ün kaleme aldığı dizide Cemre Baysel babasının intikamı almak için üvey annesinin evine yıllar sonra Leylim adıyla çalışmak için giden Leyla karakterini canlandıracak.

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz Bodrum'daki villasını 16 Milyon Euro'ya satıyor Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz Bodrum'daki villasını 16 Milyon Euro'ya satıyor

Cemre Baysel1

Dizinin başrol erkek karakteri Civan’la ilgili görüşen yakışıklı oyuncu Alperen Duymaz, diziyle el sıkıştı.

Alperen Duymaz-1

Ülkemizin en başarılı oyuncularından Gonca Vuslateri, Leyla’nın üvey annesi Nur karakterini canlandıracak. Cengiz Bozkurt “Tufan” yani Tufo’nun babası Selman’a hayat verecek. Hilal Saral’ın kadrosunu titizlikle seçtiği öğrenilen dizinin futbolcu Tufo’nun için Halil İbrahim Ceyhan’la görüşülüyor. Nur yasak aşkı Mali rolü için de sezon sonunda Kızılcık Şerbeti’ne veda eden Yiğit Kirazcı’ya teklif gitti.

Zeyno Eracar

Zeyno Eracar “Hayat Hırsızı”nda

Son olarak Yargı dizisinde seyirci karşısına çıkan kıymetli oyuncu Zeyno Eracar, dizide Leyla ve Civan’ın çocukluğunda iz bırakan ve kaderlerini değiştiren Güzide Anne rolüyle ustalığını konuşturacak.

Kaynak: Birsen Altuntaş