Erzincanspor’un  27 yıl önceki acı günü unutulmadı! Erzincanspor’un 27 yıl önceki acı günü unutulmadı!

Anagold 24Erzincanspor  Fransa National-2 liginde top oynamış ve Alanyasor’un 19 takımında forma giyen genç futbolcu Muhammet Ali Çağlar ile  anlaşmaya vardı.

Fransa National-2 Ekiplerinde USM Saran’da futbol kariyerine başlayan ve Süper Lig takımlarından Alanyaspor’un U-19 takımında forma giyen 2004 doğumlu 19 yaşında ki genç futbolcu 10 numara mevkiinde oynayan Muhammet Ali Çağlar’la Anagold 24Erzincanspor tesislerinde anlaşma imzalandı.

  Fransa’nın Blois şehrinde yaşayan ve Gümüşhane’nin Kelkit İlçesi Yeşilpınar köyü kütüğüne kayıtlı olan Muhammet Ali Çağlar 10 numara pozisyonunda oynuyor.

 1 BUÇUK YILLIK ANLAŞMA İMZALANDI

Ailesiyle birlikte Erzincan’a gelen gurbetçi futbolcu Muhammed Ali Çağlar 24Erzincanspor tesislerin de kendisini Anagold 24Erzincanspor’un renklerine bağlayan 1 buçuk yıllık imzayı kulüp başkanı Ömer Akyürek ile beraber imzalayarak takıma katıldı.

  “ERZİNCAN’DA OLMAKTAN MUTLUYUM ÇÜNKÜ ERZİNCAN BENİM MEMLEKETİM”

Alanyaspor’dan lisansının alınmasıyla takımla birlikte çalışmalara başlayacak olan 2004 doğumlu Muhammet Ali Çağlar yaptığı açıklamada; “Erzincan’da olmaktan mutluyum çünkü Erzincan benim memleketim bu şehirde binlerce hemşerim ve akrabam yaşıyor.

Artık Anagold 24Erzincanspor için ter dökeceğim takımım için elimden gelen her şeyi yapacağım. Çok iyi bir kulüp başkanımız var ve çok sevdiğim hocamız Bülent Akan ile olmak beni daha da heyecanlandırıyor.” dedi,