Yalı Çapkını'nın yıldızları Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir ayrıldı mı? Yalı Çapkını'nın yıldızları Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir ayrıldı mı?

Ayça Ayşin Turan ile Furkan Andıç “Meryem” dizisinden 7 yıl sonra Bir Film imzalı “Gölgede 39 Derece” filminde başrol oynayacak. Uygar Şirin‘in yazdığı, Tunç Şahin‘in yöneteceği sinema filminin yayınlanacağı platform belli oldu.

Ayca Furkan-2

Bu sabah Momo Bebeköy‘de bir basın kahvaltısı düzenleyen Prime Video Türkiye Müdürü Alptuğ Çopuroğlu filmin kendi platformlarında yayınlanacağını duyurdu ve şunları söyledi:

“Gölgede 39 Derece bir romantik komedi… İzmir’de yaşayan yaşayan genç bir adam Fatih ile İstanbullu hırslı bir avukat Ege’nin hikâyesi… Ege bir dava için İzmir’e gidiyor ve yolu Fatih’le kesişiyor. O günün onların hayatını nasıl değiştirdiğini izleyeceğiz. Başroller için Ayça Ayşin Turan ve Furkan Andıç’la görüşüyoruz. Çok yoğun bir şekilde çalışıyorlar. Tam anlamıyla bir yaz filmi… Provadalar çok yoğun bir şekilde çalışıyorlar… Film yıl sonuna doğru Prime Video’da olacak…”

Gölgede 39 Derece

Ayça Ayşin Turan 2017 yapımı “Meryem” dizisindeki partneri Furkan Andıç’la ikinci kez “Gölgede 39 Derece” filminde buluştu. Bir Film imzalı film bugün sete çıktı. Tunç Şahin’in yönettiği filmin görüntü yönetmenliğine Özgür Eken imza atıyor.

Ayca Furkan

Filmde bir dava için memleketi İzmir’e giden avukat Kumru Tanyas’ın yolu Fatih’le kesişecek. Uygar Şirin’in yazdığı film için Ayça Ayşin Turan, saçlarına yeni bir imaj verdi. Filmde Fatih Al (Şevket), Cem Davran (İskender), Pelinsu Pir (Gönül), Zeynep Oymak (Gülcan), Ulaşcan Kutlu (Cemo) ve Zeynep Dinsel (Hale) başlıca rolleri paylaşıyor.

Kaynak: Birsen Altuntaş