16 Şubat BİM aktüel katoloğunu duyurdu. BİM’e Philips Air Fryer HD9650 geliyor. Philips Air Fryer’ın özellikleri ve kullanıcı yorumları haberin detayında…

PHİLİPS AİR FRYER ÖZELLİKLERİ

Fat Removal teknolojisi, fazla yağı ayırarak hapsediyor.  XXL aile boyuna bütün bir tavuk veya 1,4 kg kızartma sığıyor.  Kullanışlı Sıcak Tutma modu sayesinde yiyeceğinizi 30 dakikaya kadar ideal sıcaklıkta tutuyor.  Lezzetli, çıtır çıtır yiyecekler için Rapid Air teknolojisine sahiptir. Tüm çıkarılabilir parçalarda QuickClean özelliği ile bulaşık makinesinde yıkanabilirlik özelliği vardır.

Teknik özellikler

Marka   :‎PHILIPS

Model Numarası:            ‎HD9650/94

Renk:    ‎Siyah

Ürün Boyutları: ‎43.3 x 32.2 x 31.6 cm; 1.4 Kilogram

Kapasite:             ‎1.4 kilogram

Sağlık Bakanlığı'ndan geniş çaplı personel alımı Sağlık Bakanlığı'ndan geniş çaplı personel alımı

Güç/Watt Değeri:            ‎2225 watt

Voltaj:   ‎230 Volts

Malzeme:           ‎Paslanmaz Çelik

Otomatik Kapanma:       ‎Evet

Özgün Özellikler:             ‎Programlanabilir

Ürün Model Numarası  :‎HD9650/94

Model Adı:         ‎HD9650/90

KULLANICI YORUMLARI

“Pratik, çök güzel bir ürün. Tavsiye ederim kesinlikle”

“Tavuk, patates , soğan halka ve birçok pişirmeyi çok güzel ve lezzetli yapıyor, hem de yağsız !!! Ayda en az bir kere iç rezistans temizliği yapılması tavsiye edilir. Duman oluşmaması için.”

“Ürünü büyük umutlar ile aldım. Her şeyden önce kaliteli görüntüsü var. Malzeme de kaliteli kullanılmış. Şık duruyor. Patates kızartması fena değil. Az yağlı yaptığınızı düşününce gayet kabul edilebilir. Yağda kızarmış ve hemen servis edilmemiş gibi ama çok beklemiş gibi de değil. Sanki biraz önce tavadan çıkmış ve hala sıcak gibi. Anlatmak zor. Fakat bir antrikot ızgara yapıyorsunuz, inanın hayatımda yediğim en iyilerden biri idi. Kutudan Türkçe yemek kitabı falan çıkmıyor. Ödediğiniz parayı tam hak ediyor mu bilemem. O kadar büyük ki, bir büyük dolabı komple kaplıyor. Tezgah üstünde bırakma şansınız yok. Ağırlığı nedeni ile eşim kaldırıp koyamıyor. Benim yardımım olmadan kullanamıyor. Duman ve koku çıkardığı için aspiratör altında kullanmanız gerekiyor. Cam açmak yeterli değil, içerisi sis oluyor. Bulaşık makinesinde yıkanıyor evet ama makineyi komple kaplıyor neredeyse parçaları.”