Siyah Kalp” dizisi Tims&B’nin yeni sezon için hazırladığı projelerin en iddiaları arasında geliyor. İlk iki bölümünü Uluç Bayraktar’ın yöneteceği dizi yakında sete çıkacak. Ayfer Tunç’un yazdığı dizinin kadrosunda Işıl Yücesoy “Nihayet”, Genco Özak “Esat” rollerine hayat verecek. 

Ece Uslu

Dizinin başrolleri arasına son olarak Ece Uslu “Sumru” rolüyle dahil olmuştu. Ece Uslu’nun partneri ise son olarak "Hudutsuz Sevda" dizisinde seyirci karşısına çıkan Burak Sergen diziyle anlaşmıştı

Burak Sergen1

Harika’yı Derin İnce oynayacak

Kulislerden sızan bilgiler göre zaman atlamasıyla başlayacak dizide Sumru’nun Samet Şansalan’dan olan çocuklarından Esat’a Genco Özak’ın hayat vereceği öğrenilmişti. Çiftin diğer çocuğu Harika’ya ise genç kuşağın yetenekli yıldızlarından Derin İnce hayat verecek.

derin ince

Sevilay’a Leyla Tanlar hayat verecek

Geçmişteki sırların, yüzleşmelerin, intikam ve entrikanın iç içe geçtiği aile dizisinde Samet’in kardeşi Hikmet’i Esra Dermancıoğlu canlandıracak. Hikmet’in kızı Sevilay’ı ise güzel ve başarılı oyuncu Leyla Tanlaroynayacak.

leyla tanlar

Naz Elmaz Kara Dut Dizisi ile Ekrana Geri Dönüyor! Naz Elmaz Kara Dut Dizisi ile Ekrana Geri Dönüyor!

Bülent Polat “Siyah Kalp”te

“Siyah Kalp” için adı geçen oyuncular arasında güçlü performansıyla her projesinde beğeniyle izlenen Bülent Polat da var. Polat dizide Bünyamin rolüyle seyirci karşısına çıkacak. “Siyah Kalp”te olaylar Samet’in oğlu Kerem’in Berlin’den gelmesiyle başlayacak. Kerem rolü için görüşmeler sürüyor.

Bülent polat

Kaynak: Birsen Altuntaş