Erzincan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksel Çakır, seçmenleri ile yürüyüş yaptı daha sonra Avcılar ve atıcılar kulübünü ziyaret etti.

31 Mart mahalli idareler seçimine sayılı günler kaldı. Erzincan’da belediye başkan adayları kıyasıya yarışıyor. Erzincan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Yüksel Çakır, seçim çalışmalarında Avcılar ve atıcılar kulübünü ziyaret etti.

 Çakır ziyaretlerinin öncesinde seçmenlerinin destekleri ile birlikte Cumhuriyet meydanına yürüyüş yaptılar.

AVCILAR VE ATICILAR KULÜP ZİYARETİ

“Avcılar ve atıcılar kulübünü ziyaret eden Belediye Başkan adayı Yüksel Çakırburada yaptığı konuşmasında; Bizler yaklaşık 32 gündür şehrin her noktasını gezerek dinleyerek anlayarak not alarak programlarımızı yürütüyoruz ve gördük ki Erzincan bu süreçte birçok konuyu ana hatlarıyla halletmiş durumda sadece sorun şu beldelerin merkeze dahil oluşuyla birlikte şehir merkezinde oluşturulan Şehir standardına beldeleri yaklaştırmak mecburiyetindeyiz.”

Erzincan'da polisler öğrencilerle birlikte eğlendiler Erzincan'da polisler öğrencilerle birlikte eğlendiler

“ONUN YOLU VE YÖNTEMİ BELLİ”

“Beldelerimiz hayvancılığın, tarımın ve Ziraat’ın hala sürdürüldüğü bir noktada buralarda şehre dahil olduğunda bir belediyecilik yapılacaksa onun yolu ve yöntemi belli. Buna yönelik olarak bir birim oluşturulmalı bu bölgelerde yükü alacak olan kadrolar tekrar tesis edilmeli orada araç makine İkmal parkları yerini almalı ve tarımla ilgili ziraatle ilgili hayvancılıkla ilgili ihtiyaçlara Erzincan belediyesi kayıtsız kalmadan cevap vermeli. Bu beldeleri gelecekte Erzincan standartlarına getirmek için oradaki hayvancılıkla ilgili yürütülen faaliyetleri mutlaka planlamalı beldenin uygun yerlerine almak suretiyle hem geliştirmeli hem de o beldeleri yavaş yavaş şehrin standardına yaklaştırmalı. Bu yönde aldığımız notlara göre çalışma yaptık.”

“ADAYLIKTAN ZİYADE BAĞIMSIZ YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ”

“İstiyoruz ki Erzincan'a tıpkı geçmişte olduğu gibi ondan daha da içselleşmiş bir anlayışla sizlerle sizlerin bakışıyla fikirleriyle düşünceleriyle Erzincan belediye başkanı olarak hizmet edelim onun en doğru adresinin bu konjektörde Bir partiden adaylıktan ziyade bağımsız bir şekilde yolumuza devam etmek için aday oldum.”

“BENİM YANIMDA BİR LİDER YOK”

“Benim yanımda bir lider yok Bir parti logosu altında bu yola çıkmış değilim referansım olan 2014 2019 yıllarındaki hizmetlerim gönülden gönüle kurmuş olduğum kardeşlerim var. En güçlü referansım bu olduğu için yola çıktım. Bugün Allaha hamddolsun yalnız olmadığımı görüyorum dünden bugüne anlayışım neyse bundan sonra aynı anlayışla yoluma devam etme karar aldım. Geriye dönüp bakmak yerine ileriye bakıp Erzincan'a ne yapabilirim diye ülküm var benim”. Diye konuştu.