“Banka soymanın en kolay yolu nedir? Banka sahibi olmaktır” mottosunun peşine düşen “Yankı” dizisi 2001 krizine giden süreçte yaşanan banka hortumlamalarını konu alıyor. Dönemin siyasi, ekonomik, sosyal ve kültürel çatışmalarının yansıtıldığı dizide Cihangir Ceyhan yoksul bir aileden geldiği ve babasız büyüdüğü halde kariyerinde yükseklere tırmanmayı başarmış parlak ve hırslı bir banka yöneticisi Eray’a hayat veriyor.

Cihangir Ceyhan

Heyecanla beklenen dizide Erdal Küçükkömürcü güçlü bir iş adamı olan Güven karakterini, Ragıp Savaş büyük bir medya grubunun genel yayın yönetmeni Cemal’i, Duygu Sarışın bankada Eray’ın rakibi Aylin’e hayat verecek.

Erkan Petekkaya

Erkan Petekkaya dizide Teoman karakteriyle izleyici karşısına çıkacak. Karanlık bir adam olan karakter, emekli bir askerdir.

Yalı Çapkını’nın Akın’ı Melih Özkaya'dan yeni dizi: “Bir Yemin Ettim” Yalı Çapkını’nın Akın’ı Melih Özkaya'dan yeni dizi: “Bir Yemin Ettim”

Yankı 2

10 bölümlük dizide piyasa manipülasyonlarının, servet operasyonlarının ve bu amaçla kullanılan mekanizmaların cesaretle ele alındığı dizide döneme damga vuran toplumsal olaylar etkileyici bir olay örgüsüyle işleniyor.

Yankı

Editör: Haber Merkezi -BC