Balkanlar üzerinden gelecek bu meteorolojik sistemin cuma gününden itibaren ülkemizde etkisini göstermesi bekleniyor. 

Sistemle birlikte Marmara bölgesindeki illerimizde de ciddi bir yağış meydana gelebilir. Bu nedenle meteorolojik kaynaklardan uyarı yapılmaya devam ediliyor. 

ARABALARI KAPALI ALANA ALMAK ZORUNDA KALABİLİRİZ 

hawaeather tarafından da sosyal medyada konu hakkında vatandaşlara bilgilendirme yapıldı. Söz konusu paylaşımda şu ifadeler kullanıldı: 

"GFS öğlen güncellemesinde Cuma öğleden sonra Marmara'nın batısına ve #İstanbul'a çok kuvvetli gök gürültülü sağanak yağış verdi eğer bu şekilde gelirse arabaları kapalı alana almak iyi bir karar olacaktır. Takibe devam yarın daha net verilerle ayrıntılı tahminimi sizlerle paylaşacağım.

Cumaya Dikkat! Bu Kez Balkanlardan Kırıp Dökerek Geliyor

Meteoroloji'nin raporlarına göre bugün yurtta kavurucu sıcaklar bekleniyor. Hafta sonu ise cuma günü kendini göstermeye başlayacak yerel yağışlarla birlikte sıcaklıklar hızla düşecek.

Cumaya Dikkat! Bu Kez Balkanlardan Kırıp Dökerek Geliyor 1

Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava durumuna dair güncel tahminlerini duyurdu. Birçok kentte sıcak havanın etkisi hayatı zorlaştırırken sevindiren açıklama geldi. 

BİM PS4 Slim satacak. İşte teknoloji ürünleri BİM PS4 Slim satacak. İşte teknoloji ürünleri

Cumaya Dikkat! Bu Kez Balkanlardan Kırıp Dökerek Geliyor 2

Cuma gecesinden itibaren sıcaklıklar düşüşe geçemeye başlayacak. Sıcaklık değerleri, cumartesi günü mevsim normallerine yaklaşarak 'oh be' dedirtecek.

Cumaya Dikkat! Bu Kez Balkanlardan Kırıp Dökerek Geliyor 3

Editör: Haber Merkezi - SK