Şeyma Subaşı Bodrum’da ortaya çıktı Şeyma Subaşı Bodrum’da ortaya çıktı

Deniz Baysal’ın yeni dizi projesi merak ediliyordu. başarılı oyunculuğuyla beğeni toplayan güzel oyuncu O3 Medya’yla anlaştı ve yeni sezonun en merak edilen, çok konuşulacak ve tartışılacak dizilerinden “Kalpazan”la anlaştı. Mehmet Ada Öztekin’in yöneteceği Show TV’de ekrana gelmesi hedeflenen dizinin hikâyesi güçlü kalem Mahir Erol’a ait…

Mahir Erol, Ayşenur Sıkı ve Türküler Özgül’ün kaleme aldığı dizide Deniz Baysal “Ayşe” rolüne hayat verecek. Dizinin başrol karakterlerinden Adem için görüşülen Salih Bademci’yle de anlaşılamadığı öğrenildi.

Deniz Baysal2

“Kalpazan” dizisi yeni sezon için O3 Medya’nın yapımcılığında Show TV için hazırlanıyor. Ulu önderimizin hayatını anlatan Atatürk filmlerinin başarılı yönetmeni Mehmet Ada Öztekin’in kurucu yönetmeni olduğu dizi için çok temiz bir çalışma yapılıyor. Hikâyesini Mahir Erol’un kaleme aldığı dizinin senaryosu Sema Ali Erol, Mahir Erol, Ayşenur Sıkı ve Türküler Özgül imzası taşıyor.

Salih Bademci

İki çocuk babası, namuslu tertemiz bir adam olan Darphane Protokol Görevlisi Adem’in sistemin acımasız çarkları içinde bir kalpazana dönüşme sürecini anlatan dizi için başarılı oyunculuğuyla her projesinde fark yaratan ve hayranlık uyandıran Salih Bademci’yle görüşülüyor.

Editör: Haber Merkezi -BC