14 Mayıs dünya Çiftçiler Günü'ne özel kampanya düzenleyen DenizBank çiftçilerin yüzünü güldürdü. 20 yılı aşkındır tarım finansmanı ve çiftçinin üretim devamlılığını sağlayan DenizBank, çiftçiler gününe özel yaptığı kampanya ile Herkesin favorisi oldu. Tarım sektöründe bir ilk olan inovatif ürünü üretici kart ile mobildeniz'den 3 aya kadar faizsiz 20.000 TL nakit avans fırsatı sunan banka üretici kart ile Mayıs sonuna kadar anlaşmalı iş yerlerinden yapılan alışverişlerde 5 ay vade avantajı sunmaktadır. Mobildeniz üzerinden yapılan başvurular ile birlikte Bankaya gitmeye gerek kalmadan 3 milyona kadar kredi desteği sağlanıyor. İşte kampanya detayları…

Dünya Çiftçiler Günü'ne Özel Traktör Kredisi

DENİZBANK'TAN ÇİFTÇİYE DESTEK

2023 yılı sonunda ekonominin tarım etrafında organize olduğu bölgelere yeni şubeleri ile Hızır gibi yetişen DenizBank, dinamik şube yapılanması ile birlikte yalnızca çiftçiye hizmet vermenin ötesine geçerek organik bağı olan sektörlerin tamamının ihtiyaçlarını tek elden karşılayarak yenilikçi bir modeli hayatımızda dahil etti.

DenizBank KOBİ Bankacılığı, Tarım Bankacılığı ve Kamu Finansmanı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Engin Eskiduman, 20 yılı aşkın süredir Türkiye'nin en ücra köşelerinde bankacılık sistemine üreticiler ile bir araya getirdiğini söyledi. Kırsal yaşamın sürdürülebilirliği için finansman desteği sağlamayı misyon edildiklerini belirten Eskiduman, tarıma özel açtıkları 304 şubede ziraat mühendislerinden ve çiftçi ailelerinin çocuklarından oluşan neredeyse 1500 kişilik ailenin çiftçilerin verimliliğini, üretim gücünü arttırması için faaliyet gösterdiğini söyledi. Kırsal alanda desteklerin devam ettiğini vurgulayan Eskiduman, açıklamalarına şu sözlerle devam etti:

“20 yılı aşkın sürede ulaştığımız 66.2 Milyar TL kredi ve kırsalda yaşamını sürdüren 4 milyonu aşkın müşterimiz ile özel bankalar arasında yüzde 42.5 pazar payına sahibiz. 2023 yılı itibarıyla, tarımsal üretimin başrolde olduğu kırsal bölgelerde Türkiye’de ilk ve alanında tek bir yapılanma kurduk; hem tarımsal üretim yapan hem de çiftçilere ürün ya da hizmet satan farklı sektörlerden müşterilerimizin ihtiyaçlarını tek elden karşılamak üzere Dinamik Şube modelini hayata geçirdik. Bu şubelerimizdeki portföy yöneticilerimiz, çiftçimizle beraber, geliri tarıma bağlı olan esnafımıza, ihracatçımıza, turizmcimize; kısacası şubemizin kapısından giren herkese hizmet veriyor. 20 yılı aşkın süredir sürdürdüğümüz desteğimizi, yüzlerce çalışanımız ve çiftçiyi merkeze alan dinamik şube yapımızla, ülkemizin dört yanında üretimin sekteye uğramaması için aralıksız devam ettireceğiz. Emekleriyle tarım ekosistemini ayakta tutan çiftçilerimizin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nü kutluyoruz”.

Gram fiyatları rekor seviyelere koşuyor! Gram fiyatları rekor seviyelere koşuyor!
  • Taksitli kredi ürünümüz 3 yıl vadelidir.
  • Kredi değerlendirmesi traktör modellerine göre yapılmaktadır.
  • Ayrıntı ve detaylı bilgi için size en yakın DenizBank şubesine veya Türk Traktör bayisine başvurabilirsiniz.
Editör: Haber Merkezi - SK