Kadınların hayalini kurduğu Dyson'dan yeni tasarımlı saç kurutma makinası tasarımıyla dikkat çekiyor.  Tanıtılan saç kurutma makinası, kuaförler için de özel tuşlara sahip. Dyson Süpersonic r fiyatı ve özellikleri...

Erzincan’da Tarım arazileri için önemli karar! Erzincan’da Tarım arazileri için önemli karar!

Milyonların hayalini kurduğu Dyson'dan yeni ürün tanıtımını yaptı. Elektronik dünyasında marka değerini ispatlayan Dyson, düzenlediği etkinlikte yeni saç kurutma makinası "Supersonic r" ürününü açıkladı. Teknolojisinde doğallık ayrıca sağlığa önem veren Dyson, profesyoneller için dizayn ettiği ürünü fiyatlıyla birlikte duyurdu.  

DYSON SUPERSONİC R ÖZELLİKLERİ

2016 yılında Dyson tarafından tanıtılan Supersonic'ten yüzde 30 oranında daha küçük boyutlarda dizayn edildi.  Bu cihazın tasarımda ısı bobinleri yer alıyor.

Çalıştırılması esnasında ıssı oluşturan bobinler fan yardımıyla sıcak havayı dışarıya aktarıyor. Dyson Supersonic r özelliğinde dikkat çeken tasarımın ısı dağılımını her yere eşit şekilde yaymasından dolayı tasarlandığı ifade edildi.

DYSON SUPERSONİC R FİYATI NE KADAR?

Mart 2024 tarihinde piyasaya sürülecek olan Dyson Supersonic r 569,99 dolar olacak. Ürünün Türkiye'de satılıp satılmayacağı henüz duyurulmadı.