İliç Altın madeninde 13. Gün. Risk durumu nedir? Neler Yapıldı? İliç Altın madeninde 13. Gün. Risk durumu nedir? Neler Yapıldı?

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi ile Dokuz Eylül Üniversitesi arasında 2019 yılında imzalanan akademik kültürel ve sportif alanlarında kardeş üniversite protokolü çerçevesinde iş birliği devam ediyor.

İmzalanan protokol çerçevesinde Dokuz Eylül Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, Kültür Spor Şube Müdürlüğü temsilcileri Ali Sabahattin Saygın ve Nusret Eryaman Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Şat ile birlikte Rektör Prof. Dr. Akın Levent’i ziyaret etti.   Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Dokuz Eylül üniversitesi temsilcileri ve Dekan Şat,   işbirliği çerçevesinde gerçekleşecek sportif faaliyetler konusunda Rektör Levent’e bilgi sundular.

İki üniversitesi arasında gerçekleşen işbirliği kapsamında Dokuz Eylül Üniversitesinden gelen 20 kişilik öğrenci grubuna Ergan Dağı’nda Dr. Öğr. Üyesi Cemalettin Budak ve ekibi tarafından ücretsiz kayak eğitimi veriliyor.

E B Y Ü Ve D E Ü Arasındaki Kardeş Üniversite Ilişkileri Güçleniyor1