Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesinde Narkogençlik sunumu yapıldı.

Erzincan'da Minik öğrencilere büyük balon eğlencesi oluşturuldu Erzincan'da Minik öğrencilere büyük balon eğlencesi oluşturuldu

Erdoğan Büyükkasap Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşen sunuma Rektör V. Prof. Dr. Çağrı Çırak, Erzincan İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt ve çok sayıda akademisyen ile öğrenci katıldı.

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkorehberler Komiser Hamza Hacıoğlu ve Polis Memuru Ali Hakkıoğlu tarafından yapılan Narkogençlik sunumunda uyuşturucu madde ve kullanımına karşı uyarılarda bulunuldu. Narkorehberler tarafından madde bağımlılığının olumsuz etkileri anlatıldı ve uyuşturucu madde ile ilgili bir kısa film izletildi. Öğrencilerimize uyuşturucu madde tacirleri ile karşılaşmaları durumunda izlenecek yola ilişkin de bilgi veren narkorehberler “Uyuma” isimli uygulamaya hakkında bilgi paylaştı. Narkogençlik sunumunun ardından Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Güzel Sanatlar Eğitim Bölümü Müzik Anabilim Dalı öğrencileri tarafından müzik dinletisi yapıldı. Program sonunda İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt tarafından müzik dinletisi yapan Müzik Anabilim Dalı öğrencilerine çiçek takdim edildi.

A W198190 01