“Siyah Kalp” dizisi Tims&B’nin yeni sezon için hazırladığı projelerin en iddiaları arasında geliyor. İlk iki bölümünü Uluç Bayraktar’ın yöneteceği dizi yakında sete çıkacak. Ayfer Tunç’un yazdığı dizinin kadrosunda Işıl Yücesoy “Nihayet”, Genco Özak “Esat” rollerine hayat verecek. Dizinin başrolleri arasına son olarak Ece Uslu “Sumru” rolüyle dahil olmuştu.

Ece Uslu

Yılın Aşkı! Hafsanur Sancaktutan Kubilay Aka’yla beraber Yılın Aşkı! Hafsanur Sancaktutan Kubilay Aka’yla beraber

Dizide adı Sumru’nun büyük aşkla bağlı olduğu eşi Samet rolü için ismi geçen Kerem Alışık’ın Kapadokya’da çekilecek diziden ayrıldığı, yapım şirketinin başka bir projesiyle görüştüğü öğrenildi. Şimdi Ece Uslu’ya başka bir partner aranıyordu.

Kerem Alışık

Son olarak "Hudutsuz Sevda" dizisinde seyirci karşısına çıkan Burak Sergen'in yeni dizisi belli oldu. 

Burak sergen

Burak Sergen geçen günlerde bir sezon boyunca Rızvan Leto karakterine hayat verdiği “Hudutsuz Sevda” dizisine veda etmişti. Usta aktörün ayrılık haberinin ardından birçok diziden teklif aldığı öğrenildi.

Burak Sergen1

Son gelen son bilgilere göre Burak Sergen Tims&B’in “Siyah Kalp” dizisinin kadrosuna girdi. Sergen, Samet karakterine hayat verecek ve Ece Uslu’nun hayat vereceği Sumru’nun eşi olarak seyirci karşısına çıkacak. 

Editör: Haber Merkezi -BC