Eğitimde farkındalık tiyatro oyunu sergilendi

Erzincan’da Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı tarafından öğrencilere “Biz daha Çocuğuz” tiyatro oyununu sergilendi.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Erzincan Öğrenim Birimi sorulusu Bengül karagöz geçtiğimiz gün yapılan ve çok güzel bir finalle tamamlanan 2023 24 sezonu ile ilgili olarak:

Erzincan Biz Daha Çocuğuz 2

“ Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Erzincan öğrenim birimi 2023-2024 sezonunun sonunda gönüllü gençlerimizin tiyatro yönetmenimiz Oğuz Alpaslan’ın hazırladıkları " Biz Daha Çocuğuz" tiyatro oyununu, Halk Eğitim Müdürlüğünde görev yapan işaret dili eğitmenimiz ayrıca gönüllümüz Sema Dağ hocamızın çocuklarla hazırladıkları gösteri ve düşler atölyesi isimli etkinlik çalışmaları kapsamında öğrencilerimizin yaptıkları çalışmaları belediye kültür merkezinin sergi salonunda sergilendi.

Hayat mektebi nedir? Öğretmen nedir? Hayat mektebi nedir? Öğretmen nedir?

Erzincan Biz Daha Çocuğuz 3

Törenimize Erzincan'daki kurum yöneticilerimiz ve öğrenci velilerimiz katıldı. Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi öğrencileri ve hocalarımızın da desteğiyle sene sonu şenlikleri büyük bir coşkuyla tamamlandı. Başta emeği geçen tüm gönüllü üniversite öğrencilerimize çocuklarımıza ve bizlere güvenen ve desteklerini esirgemeyen velilerimize ayrıca her konuda yanımızda olan Değerli Belediye başkanımız Bekir Aksun beyefendiye, Erzincan Milli eğitim müdürümüz Hacı Ömer Kartal ve yönetim ekibimize teşekkür ediyoruz.” dedi.

Editör: Mehmet Yaşar Çiçek