kablolu kulaklıklara Bluetooth kulaklıklara nazaran daha az zararlı görüldüğü için yeniden ilgi artmaya başladı. Alışveriş sitelerinde en çok tercih edilenleri sizler için yayınlıyoruz. Haber içeriği tavsiye niteliğindedir. 

Xiaomi Mi Kulaklık

Hafif Mi kulaklıkların kulağınızda olduğunu hissetmeyeceksiniz bile. Çizilmeye karşı dayanıklı kulaklıkları uzun yıllar kullanmak mümkün. İki kulaklık boyutuyla geldiği için kendinize uygun olanı seçmeniz mümkün.

Panasonic Rp-Hje125E-W Kulaklık

Kulak içi kulaklık modellerinden olan bu ürün beyaz renkli. Hem rahat hem kullanışlı kulaklığın kalitesini beğeneceğiniz kesin. Kablolu kulaklıklar arasında iyi bir model olan bu ürünle bir şeyler izlemeye bayılacaksınız.

Avantree E171 Spor Kulaklık

Spor yaparken kullanmaya uygun bir kulaklığınız yoksa bu kulaklık tam size göre. Tere dayanıklı yapısıyla kulağınızdan düşmeyen kulaklıkla spor yapmak kolaylaşıyor. Mikrofonu sayesinde telefonlara rahatça cevap verebiliyorsunuz. 

Sony Mdr-Zx310Apw Kulaklık

Kulak üstü kulaklıkları daha çok seviyorsanız bu model size uygun olabilir. Kablolu bağlantı ile bağlanabileceğiniz kulaklığın mikrofonu da bulunuyor. Beyaz renkli kulaklık Sony markasının sevilen ürünlerinden biri.

Philips TAUH201 Kulaklık

Philips kalitesini bilmeyen yok. Philips'in kulaklığı almaya değer ürünlerden. Kulak üstü kulaklık modellerinden biri olan bu ürün beyaz renginde. Taşıması kolay kulaklığın kullanması da çok kolay. Kulaklarınızı rahatsız etmediği için konforlu şekilde müzik dinleyebilirsiniz.

JBL Quantum 100 Gaming Kulaklık

Oyun oynarken kullanabileceğiniz kaliteli bir kulaklık arıyorsanız bu modeli inceleyebilirsiniz. Hafif kafa bandı ve köpük kulak yastıkları sayesinde uzun süre taksanız bile rahatsız olmuyorsunuz. 

Arama kurtarmada bu dron kolaylık sağlayacak Arama kurtarmada bu dron kolaylık sağlayacak

Logitech H390 Kulaklık

Fiyat-performans ürünü arıyorsanız Logitech kulaklık tam size göre olabilir. Yüksek kaliteli kulaklığı yıllar boyu kullanabileceksiniz. Döndürülebilir, esnek mikrofon kolu sayesinde sizi rahat ettiriyor. 

Sony Headband Stereo Headset MDR-ZX310AP

Kulak üstü kulaklıklardan biri olan bu model Sony marka. Kablolu kulaklıklardan biri olan ürün kaliteli ve dayanıklı. Uzun ömürlü bir kulaklık olacak Sony kulaklıkla en rahat şekilde istediklerinizi izleyip dinleyebileceksiniz.

JBL TUNE 500 Kablolu Kulak Üstü Kulaklık - Mavi

JBL, kulaklık markaları arasında en iyi olanlardan. Mavi rengiyle çok güzel kulaklık aynı zamanda çok da kaliteli. Kapatıp rahatça her yere taşıyabileceğiniz kulaklık her an sizin yanınızda olacak. 

JVC Gumy in Earbud Kulaklık

Rengarenk seçenekleri ile çok güzel duran kulaklık kablolu kulaklık almak isteyenlerin tercih edebileceği bir model. Ses kalitesi gayet güzel olan kulaklık fiyatıyla da uygun kulaklıklardan biri. İçinde büyük, küçük ve orta kulaklık uçları bulunuyor. Bu sayede kulağınıza en uygununu takabilirsiniz.

Motorola Pulse 120 Bass Kablolu Kulaklık

Beyaz renkli kulaklık hem çok şık hem de çok kullanışlı. Dışarı çıkarken rahatça takıp kullanabileceğiniz kulaklık ile müzik dinlemek çok daha eğlenceli. Dışarı çıkarken rahatça kullanabileceğiniz bir kulak arıyorsanız bu modeli deneyebilirsiniz.

Beats Flex Kulaklık

Amazon'un seçimi kulaklık tüm gün kullanıma uygun. Kulak içi modellerden olan bu kulaklığı 12 saat kullanmak mümkün. Sesleri daha net duymak için rüzgar gürültüsünü azaltan mikrofonu bulunuyor. Üstün ses kalitesine sahip bir kulaklık arıyorsanız hemen deneyin!

Apple EarPods (USB-C)

Apple kalitesiyle gelen kulaklık yüksek kaliteli ses performansı sunuyor. Zengin bas tonları olan kulaklıkla dinlediğiniz her şey daha güzel olacak. Kablo üzerindeki kumandası sayesinde kolayca ses seviyesini ayarlayabilir, şarkı şarkı çalabilir ya da arama yanıtlayabilirsiniz.

Sony MDR-EX14AP/L Mikrofonlu Kablolu Kulaklık

Mikrofonu bulunan kulaklık, kablolu kulaklık arayanların deneyebileceği bir model. Mavi rengi ile çok şık gözüken kulaklık Sony markasının bir ürünü. Tak çalıştır bu kulaklık ile dışarıda rahatça müzik dinleyebiliyorsunuz.

JBL C100SI Kulaklık

JBL'in kulak içi kulaklık modellerinden biri olan bu kulaklığın mikrofonu da var. Tek tuşla kontrol imkanı olan kulaklığı yanınızdan ayıramayacaksınız. Başka renkleri de olan kulaklığı günlük olarak kullanmak mümkün.

Editör: Haber Merkezi - SK