Erbakan Kargın'a geliyor

Erzincan’ın Tercan ilçesi Kargın beldesini kazan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan teşekküre geliyor.

Son dakika! İliç'te yeni bir toprak kayması oldu Son dakika! İliç'te yeni bir toprak kayması oldu

Yeniden Refah Partisi'nin lideri Dr. Fatih Erbakan, yerel seçimler sonrasında partisinin Kargın'da kazanan adayı Adem Güneş'e destek olmak üzere ve yöre halkına teşekkür için bir ziyaret gerçekleştirecek.

Kargın, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan'ı ağırlamaya hazırlanıyor. 31 Mart’ta yapılan yerel seçimde Yeniden Refah Partisinden Kargın Belediye Başkanı seçilen Adem Güneş, Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın 3 Mayıs'ta Kargın'a geleceğini belirterek, " Kendisine yakışır bir şekilde karşılama için Yeniden Refah Partisi İl Başkanımız Ömer İlhak ve Tercan İlçe Başkanımız Kenan Kirveli ile birlikte çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz. Genel Başkanımız Sayın Dr. Fatih Erbakan'ın Kargın Kasabamızı ziyaretine tüm halkımızı davet ediyorum" dedi.

Yeniden Refah Partisi'nin lideri Dr. Fatih Erbakan ve Genel Merkez tarafından Yerel seçimler sonrası gerçekleştirilecek bu ziyaretler, partinin kazanan adaylarına moral, destek sağlamak ve kazanılan bölgelerde halka teşekkür amacını taşıyor.