Erzincan İl Jandarma komutanlığı Araştırma hastanesini ziyaret ederek hemşireleri ziyaret etti.

Her yıl 12 Mayıs’ta kutlanan “12 Mayıs Hemşireler Günü” tüm Türkiye’de olduğu gibi Erzincan’da da çeşitli etkinliklerle hemşirelerin bu özel günü kutlandı.

Jandarmadan Hemşirelere Büyük Incelik.5

12 Mayıs Hemşireler Günü kapsamında Erzincan İl Jandarma komutanlığı tarafından Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan hemşireler ziyaret edildi.

Sağlığın her alanında insanların tedavilerinde büyük mücadele eden hemşireleri,  Erzincan İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Veysel Yanık ve beraberindeki heyet ile ziyaret etti.

Jandarmadan Hemşirelere Büyük Incelik

Erzincan'ın 51 projesine bakanlıktan onay çıktı Erzincan'ın 51 projesine bakanlıktan onay çıktı

Ziyaret esnasında Jandarma Albay Veysel Yanık tarafından Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhemşiresi Nurcan Keçeci’ye buket takdim edildi. Ayrıca Araştırma hastanesinde görev yapan hemşireler görev alanları yerinde ziyaret edilerek hemşirelere gül verildi, “12 Mayıs Hemşireler Günü”’nü kutlandı.

Jandarmadan Hemşirelere Büyük Incelik.4

Erzincan İl Jandarma komutanlığı tarafından verilen mesajda; “Sağlık ordusunun vazgeçilmezleri, sevgi, şefkat ve hoşgörünün simgesi, fedakâr tüm hemşirelerimizin “12 Mayıs Hemşireler Günü” kutlu olsun.” İfadeleri kullandıldı.

Jandarmadan Hemşirelere Büyük Incelik.2