Erzincan’dan Filistin’e Arafat Duası Erzincan’dan Filistin’e Arafat Duası

İl Özel İdaresi Salonunda 2023-2024 yılına ait yatırım programları, personel eğitimleri ve cari harcamalarla ilgili bilgiler veren Canpolat, İl Emniyet Müdürlüğü hizmet binaları yapım işi ihalesinden, köy yollarına, sulama kanallarından, HES projelerine, Ergan Dağında devam eden yatırım ve projelerle ilgili detaylı bilgiler aktardı.
Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu’nun riyasetinde İl Genel Meclisinin desteğiyle kentte çok güzel çalışmalar yapıldığını ve hedeflerinin hizmet noktasında daha da büyük olduğunu aktaran Erzincan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Emre Canpolat, sunumunun ardından İl Özel İdaresine ait araç parkurunu ve Ergan Dağını gazetecilere gezdirdi.

A W215461 01
Ergan Dağı Kayak Merkezinde kısa sürede yapılan ve yapımı devam eden bungalov konaklama yerleri, çevre peyzaj düzenlemeleri ile restoran ve kafe hizmeti verecek mekanlar gazetecilerden tam not aldı.
Erzincan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Emre Canpolat geçen sezon Ergan Kayak Merkezini 250 bin civarından turist ağırladığını bu sene hedefin 1 milyon olduğunu kaydetti.

Editör: Seher Özbilir