Erzincan MHP İl Teşkilatları ve adayları Ankara’da

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Erzincan İl Başkanlığının öncülüğünde, Mahalli İdareler Seçimi dolayısıyla 30 Ocak Salı günü Ankara’ya ziyaret düzenlendi.

Erzincan Mhp 2024 2

Bağımsız aday Yüksel Çakır'dan açıklama! Bağımsız aday Yüksel Çakır'dan açıklama!

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimi için 30 Ocak 2024 Salı günü yaklaşık 50 kişilik heyet, Erzincan MHP İl Başkanlığı’nın öncülüğünde düzenlenen programa, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, İl Başkanı Bilgehan Çağrı Özarslan, MHP İl yönetimi, İlçe ve belde yönetimleri, Kadın kolları başkanlığı, Ülkü Ocakları başkanlığı ve Merkez, İlçe ve Belde Belediye başkan adayları ile Milliyetçi Hareket Partisi’nin bugün icra etmiş olduğu TBMM Grup Toplantısına iştirak ettiler.

Erzincan Mhp 2024 3

Yetkililerden yapılan açıklamada “Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin Mahalli İdareler seçimine yönelik ifade etmiş olduğu üzere; Milliyetçi Hareket Partisi Erzincan İl ve İlçe Teşkilatları hedefine odaklanmış Türk ve Türkiye Yüzyılı vizyonunu gerçekleştirmek gayesiyle çalışmalarına yoğunlaşmıştır.” Diye ifade ettiler.

Erzincan Mhp 2024 4