Erzincan’ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 106. Yıl dönümünde bu yıl ilki düzenlenecek olan “Erzincan’a Değer Katanlar” ödül töreni düzenlenecek.

Erzincan’ın Düşman İşgalinden Kurtuluşu’nun yıl dönümde Erzincan’da çeşitli etkinlikler düzenlenecek.  “Erzincan’a Değer Katanlar” ödül töreni, oyuncu Oktay Kaynarca’nın sunumuyla Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Erdoğan Büyükkasap Kongre ve Kültür Merkezi’nde saat 19.00’da düzenlenecek.

8 KATEGORİDE 23 ÖDÜL SAHİBİNİ BULACAK

Düzenlenen programda yaşam boyu, başarı ve vefa ödülü, sosyal sorumluluk ödülü, spor hayatı ödülü, sanat hayatı ödülü gibi 8 ayrı kategoride 23 ödül sahibini bulacak.

İŞKUR’dan duyuru! Erzincan’da çok sayıda işçi alınacak! Sağlık Personeli? İŞKUR’dan duyuru! Erzincan’da çok sayıda işçi alınacak! Sağlık Personeli?

Vali Aydoğdu’nun deyimiyle düzenlenecek olan program, Oscar törenini aratmayacak.

Düzenlenecek olan porgrama tüm Erzincanlıları davet eden Vali Aydoğdu, “Biz beraber değiliz. Birlikteyiz. Erzincan’da bu yıl ilkini yapacağımız “Erzincan’a Değer Katanlar Ödül Töreni” diye bir programımız olacak. Erzincan’a şimdiye kadar değer katanlara orada ödül törenini gerçekleştireceğiz. Bu şehre değer katanlara hiçbir ayrım yapmadan davranmamız gerekiyor. Bu şehirde hiçbir vatandaşımız kendini öteki hissetmemeli. Biz bunu başarabiliriz. Buradan bütün Türkiye’ye model bir şehir sunabiliriz. Herkesin desteğini bekliyoruz.” dedi.