31 Mart 2024 mahalli idareler seçiminde vatandaşlar sandık başına giderek muhtarlık seçimlerini de yaptılar. Erzincan’da rakibi olmayan tek muhtar adayı Murat Tapan, tüm mahallenin güvenoyunu alarak 3’üncü dönem Erzincan merkez Başbağlar mahalle muhtarı oldu.

Erzincan’da bir motorsiklet kazası daha! Erzincan’da bir motorsiklet kazası daha!

Muhtar Tapan, seçim sonrasında tüm mahalleyle teşekkür ederek yarım kalan çalışmalar ve yeni yapılacak çalışmalara kaldığı yerden devam edeceğini ifade etti.     

31 Mart 2024 yerel seçimlerde yapılan mali idareler seçimlerinde Erzincan merkeze bağlı Başbağlar mahallesi Muhtarı olarak rakipsiz olarak seçime girdik. Tüm Mahalle sakinlerimizin teveccühünü  alarak tekrardan 3’üncü dönem olarak muhtarlığımızı kazandık.
Ben bu noktada bana destek olan başta ailem, azalarımız ve eşim, dostum ve tüm mahalle sakinlerime şükranlarımız sunuyorum. İyi ki varlar. İyi ki bizimle birlikteler. Kazanan Başbağlar mahallesi muhtarlığı oldu. Bizlerde işimizin sorumluluğu ile bilinci ile 2 dönem yaptığımız hizmetlerin karşılığını aldığımızı düşünerek önümüzde ki 5 yılımızı da dolu dolu geçirerek sakinlerimize mahallemize daha ferah daha yaşanabilir bir örnek mahalle olmak için çalışmalarımızı daha da güçlendirerek devam ettirmeyi hedefliyoruz.  Bu noktada mahallemizde yarım kalan bazı işlerimiz var. En kısa zamanda tamamlayarak mahallemizin hizmetine sunmak için canla başla dünkü aşkla çalışmaya devam edeceğiz.

Yarım kalan 5 katlı binalarımı var. Projeler hazır. Yapımı bekliyor. Sürekli temas halindeyiz. Burada ki hak sahiplerinin hiçbir şüphesi olmasın. Bunlar mutlaka yapılacak. Hak sahiplerine teslim edilecek.

Mahallemizde çocuklarımız için yapmış olduğumuz projemiz var. Yer tahsisi hazır. Gençlik Spor Bakanlığı tarafından yapılacak. Çocuklarımız için sentetik halı saha en kısa zamanda yapımına başlanılacak. Akabinde alt yapısına üst yapısına mahallemizde ihtiyaç doğrultusunda ne gerekiyorsa yapılması için çalışmalarımız devam edecek” dedi.