Erzincan saat kulesinin önünde sergilenen CHERY marka lüks otomobiller vatandaşların ilgi odağı oldu. Vatandaşların ilgisini çeken otomobiller, her kesimin bütçesine hitap edebilecek kadar uygun olması da vatandaşları memnun etti.Peki  CHERY marka otomobillerin fiyatları ne kadar? Haberin detaylarında…

Trabzon Adnan otomotiv  tarafından  getirtilerek  Erzincan’da sergilenen otomobillerin satış danışmanlığını yapan Serdar Kaan Ülger  CHERRY marka otomobillerin teknik özellikleri ve fiyatları hakkında bilgiler verdi.

SERGİLENEN ARAÇLARIN MODELLERİ NELER?

Araçlar hakkında bilgilere veren Ülker;” Chery marka otobillerden sergiye üç farklı  model getirttiklerini ,bunlar Chery  Omoda 5, Chery Tiggo 7 ve Chery Tiggo 8 olarak söyledi.
Üç araçta aynı moto ve aynı şanzuman bulunuyor.Araçlar  1.6 çift motor ,direk enjeksiyon
motor yapısı bulunarak  183 beygir 275 torg yapısı olduğunu söyledi.”

CHERY MARKA ARAÇLARIN FİYATLARI NEDİR?

Araçların fiyatları hakkında bilgi veren Ülger:” Omoda 5 marka otomobiller başlangıç fiyatları 1 milyon 250 bin TL başlıyor ,1 milyon 336 bin ve 1 milyon 439 bin olmak üzere üç paket olmak üzere burada sergilendiğini söyledi.”

Erzincan Valisi ve Belediye Başkanı, şehit ailelerini ziyaret etti Erzincan Valisi ve Belediye Başkanı, şehit ailelerini ziyaret etti

Ülger:”Chery Tiggo7 araçlar başlangıç paket 1 milyon 265 bin,1 milyon 383 bin ve 1 milyon 486 bin ve avangart paketi olarak da fiyatı 1 milyon 580 bin olduğunu olarak  4 paket  arasında fiyatların değişkenlik olduğunu söyledi.”

Chery Tiggo 8  araçlar ise  7 koltuk bulunmak da  

CYU araç 3 segmentden başlıyor.Tiggo 8 in fiyatları ise şöyle;

Başlangıç paketi olarak  1 milyon 491 bin, 2’nci   paket 1 milyon 594 bin 3’ncü olan son paket ise 1 milyon 759 bin olarak fiyatları değişmekte.

ARAÇLARDA ÖTV VARMI ?

    Araçların hepsi ÖTV muafına girer sadece 8 avangard paketi araçlarımız yer almıyor.

  Bu şekilde Erzincan’da müşterilerimize saat kulesinin  önünde araçlarımızı tanıtıyoruz.

 Ülger:”Araçların teknik donanım ve teknolojik bakımından  ve fiyatlarının da uygun olmasından dolayı bayağı yoğun ilginin olduğunu , araçları  cuma,cumartesi ve pazar günü olarak Erzincan halkına hizmete vermiş bulunacağız dedi.

Kaynak: Haber Merkezi