Her yıl düzenlenen kurumlar arası voleybol turnuvasında ilk tur tamamlanarak 2'inci tura geçiliyor. 2'inci turda 18 takım mücadele edecek.

Her yıl düzenlenen kurumlar arası voleybol turnuvasına bu yılda yoğun katılım oldu.Erzincan'da turnuvaya bu yıl 36 takım katılım sağladı.

Erzincan Gençlik ve Spor il Müdürlüğü tarafından her yıl düzenlenen kurumlar arası voleybol turnuvasına bu yıl takım sayısı 36 oldu. Erzincan’da voleybol takımlarının her yıl sayıları artıyor.

Kurumlar arası voleybol turnuvasında ilk olarak 36 takımda 9 grup oluşturuldu. Karşılaşmalar sonucunda 38 takımda sadece 18 takım 2. Tura geçebildi. Her grubun birincisi ve ikincisi 2. Tura geçmeye hak kazandı.

Erzincan’da Voleybol Turnuvası Kızıştı. 2. Tur Başlıyor 1

Turnuvanın 2’inci turunda 18 takım 4 grupta mücadele edecek. Grupta 1’inci ve 2’inci bitiren takım üst turda çapraz eşleşme ile tek maç eleme usulü oynanacak.

 2. turda ise takımların puan kazanımları 1. Turda ki gibi olacak. 2’inci turda kazanılmış 2 set alan takım 2 puan alacak. Setler 2-1 bitmesi halinde ise kazanan takım 2 puan kaybeden takım 1 puan alacak. Set alamayan takım ise 0 puan alacak.

Turnuvanın 2. Turu ise 29 Haziran Cumartesi günü saat 18.00’da ilk karşılaşma ile başlamış olacak.

Erzincan’da o banka 20 bin TL altında işlem yapmıyor! Erzincan’da o banka 20 bin TL altında işlem yapmıyor!

MENGÜCEK GAZİ GÜVENLİK

Erzincan’da Voleybol Turnuvası Kızıştı. 2. Tur Başlıyor

Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma hastanesinden iki takımdan birisi olan Mengücek Gazi Güvenlik takımı bu yıl bir üst tura geçmeyi başardı. C grubunda mücadele eden Güvenlik takımı 3 karşılaşmanın 2’sinde galip gelerek 4 puanla grubu ikinci bitirdi.

I M G 20240627 221743

 

Erzincan’da Voleybol Turnuvası Kızıştı. 3

Erzincan’da Voleybol Turnuvası Kızıştı. 4

Editör: Haber Merkezi - A