Anagold 24 ErzincansporMenemenspor play-off eleme karşılaşması 9  Nisan 2024 Perşembe günü Erzincan Stadında saat 20.00’da oynanacak. Peki karşılaşma hangi kanalda verilecek? Takımda cezalı ve sakat oyuncu var mı? Karşılaşmanın bilet fiyatları nedir? Sorularına Anagold 24 Erzincanspor yönetiminden cevap verildi.

TFF 2. Lig kırımızı grup takımlarının 1. Lige yükselme play-off karşılaşmaları başlıyor. 2023-2024 futbol sezonunu ligde 4. Sırada tamamlayan Anagold 24 Erzincanspor Play-Off gruplarında ilk karşılaşmasını Menemenspor ile kendi evinde yapmaya hak kazandı.

Erzincanspor Menemenspor Eleme Karşılaşması Hangi Kanalda 2

Büyük fedakarlıklarla ve emeklerle ligde play-off grubuna kalmaya hak kazanan Erzincanspor, başka kulüp başkanı Ömer Akyürek olmak üzere Anagold 24 Erzincanspor Teknik Direktörü Bülent Akan, teknik ekip ve oyuncular verdiği mücadele takdire şayan oldu. Erzincanlıların gönlünde taht kuran yönetim ve teknik ekip, bu zorlu 1. Lig yolunda Erzincan’ı 12’inci adam olarak satanda görmek istiyor.  

HANGİ KANALDA VE MAÇ BİLET FİYATLARI NE OLDU?

Anagold 24 Erzincanspor Kulüp Başkanı Ömer Akyürek:”Artık ligin sonuna geldik. Son virajdayız. Bu virajda da tek yürek tek bilek olmak istiyoruz. Bu konuda da Erzincan’ı, Erzincan sevdalılarını, Erzincanspor taraftarlarını stada mutlaka bekliyoruz. Çünkü bizim çok desteğe ihtiyacımız var. Manevi desteğimiz, maddi desteğimiz o ikinci planda ama artık taraftarlar lütfen şu 12 bin 500 kişilik stadımızı dolduralım. Sevgili Erzincanlılar hepinizi çağırıyoruz buraya. Bilet fiyatları ile ilgilide Vefa A ve B bölümü 75 Tl yaptık, Maraton 50 TL, kale arkaları 25 tl artı anneler günü münasebeti ile Erzincan’da ki tüm hanımefendilere 10 TL gibi bir rakam yaparak herkesi stada davet ediyoruz. Herkesi de bekliyoruz. Mutlaka stadı dolduralım arkadaşlar. Artık futbolcunun sizlere çok çok ihtiyacı var. İhtiyacın olduğu bir süreç. Bu süreci gelin hep birlikte atlatalım. Çocuklara bir destek olalım ve Menemen maçını da kazanalım.

Erzincanspor Menemenspor Eleme Karşılaşması Hangi Kanalda 3

MAÇ YAYINI NEREDE OLACAK?

Akyürek; “Maç yayınımız var. Türkiye Futbol federasyonu (TFF) Youtube kanalından bizim maçımız yayınlanacak. Tüm Erzincanlılar yurtdışı ve il dışı herkes oradan izleyebilirler.”

TAKIMDA SAKAT VE CEZALI OYUNCU VAR MI?

Erzincan’dan Güney Afrika ülkesi Darüsselam'a hizmet Erzincan’dan Güney Afrika ülkesi Darüsselam'a hizmet

Takımın son hali ile ilgili bilgiler veren Anagold 24 Erzincanspor Teknik direktörü Bülent Akan: “takımımız bildiğiniz üzere ligde ilk 4’e girdi. 4’üncü olmamız münasebeti menemen maçı ile play-off ilk maçını içeride kendi sahamızda oynayacağız. Bizim için avantaj. Seyirci desteğini arkamızda görmek istiyoruz.  Takımda herhangi bir eksiğimiz yok, sakat oyuncumuz yok. İnşallah tam kadro yarın maça çıkacağız. Tüm Erzincanlıları stada davet ediyorum. Tur atlamaya davet ediyorum İnşallah. Onların desteği ile tur atlayan taraf biz olacağız.” Dedi.

ERZİNCANTAM BİRLİK OLMA ZAMANI

Akyürek: “artık Erzincan gelin tam birlik olalım. El ele verelim yarın ki maçımızı bitirelim. 1. Lig yolunda da bize katkıda bulunun. Biz et yumruğuz bekliyoruz Erzincan.” Dedi.

Editör: Haber Merkezi - A