Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig kırmızı grupta mücadele veren Anagold 24 Erzincanspor ligin son maçına çıkıyor.

Anagold 24 Erzincanspor Play-Off hattında kalmayı garantiledi. Peki, play-Off karşılaşmalarını kendi sahasında yapması için Erzincanspor’un ne yapması gerekiyor?

Ligin son haftasında Erzincanspor kendi evinde Fethiyespor’u ağırlayacak. 4 Nisan Cumartesi günü Erzincanspor kendi evinde, kendi taraftarı önünde fethiyespor ile saat 15.00 da karşılaşacak. Ligin 5’inci sırasında bulunan Erzincanspor mutlak galibiyet alması gerekiyor. Erzincan spor aldığı galibiyet ile Play-Off karşılaşmasını kendi evinde oynaması ligin 4’üncü sırasına yükselmesi gerekiyor.

Erzincan’da 15 ayrı suçtan aranan kadın kıskıvrak yakalandı Erzincan’da 15 ayrı suçtan aranan kadın kıskıvrak yakalandı

Ligin 4’üncü sırasında 64 puan ile yer alan Menemen Belediyespor,  ise AMED deplasmanından mağlup dönmesi yada berabere kalması gerekiyor.

Erzincanspor ile Menemen Belediyespor arasında ki 1 puan farkı Erzincanspor kapatıp bir üst sıraya yükselmesi durumda Erzincan spor Menemen Belediyespor ile yapacağı Play-Off karşılaşmasını kendi evinde yapmaya hak kazanacak. Aksi takdirde Erzincanspor- Menemen Belediyespor Play-Off karşılaşması Menemen Belediyespor sahasında yapılacak.