Survivor All Star'da eleme düellosu 2 Haziran Pazar akşamı gerçekleşti. Survivor All Star'da birinci eleme adayı Avatar Atakan, ikinci eleme adayı Ogeday Girişken, üçüncü eleme adayı Merve Aydın, dördüncü ve son eleme adayı Hilmi Cem İntepe olmuştu. Birbirinden güçlü isimlerin yarıştığı bu düello adeta şampiyonlar ligi gibi oldu. Adaya kimin veda edeceği ise merak konusuydu. Peki, Survivor'da kim elendi, şampiyonluğa kim veda etti? Heyecanın had safhada olduğu yarışmada finale doğru yaklaşırken kimin eleneceği konusu gün geçtikçe daha da çok merak konusu olmaya devam ediyor. Survivor All Star 2024 sezonunda 8 yarışmacı kalmıştı. Dün akşam ise biri adaya veda etti. Peki Survivor'da dün akşam kim elendi? 

Atakan Hilmicem Merve Ogeday
ATAKAN - OGEDAY DÜELLOSU
Dün Avatar Atakan ile Ogeday ilk düelloda karşı karşıya geldi. Kazanan isim adaylıktan adını sildirerek adada kalmayı garantiledi. İlk düelloyu kaybeden ise finalde yeniden yarışacaktı. Bu karşılaşmayı 5-3'lük skorla Ogeday kazandı.

Atakan Ogeday
HİLMİCEM - MERVE DÜELLOSU
Diğer karşılaşma ise Hilmicem ve Merve arasında oldu. Düellodan 5-4'lük skorla kazanan başarılı yarışmacı Merve Aydın oldu. Merve ilk turdan çıkmayı başarırken Hilmicem, finalde Atakan'la yarışacaktı.

Hilmicem Merve
FİNAL DÜELLOSU: ATAKAN - HİLMİCEM KARŞILAŞMASI
İlk turdan çıkamayan iki yarışmacı finalde karşı karşıya gelerek kozlarını paylaştı. Birbirleriyle olan yakın dostluğu ile bilinen Atakan ve Hilmicem duygusal anlar yaşarken düelloyu kimin kazanacağı merak ediliyordu. İkili 4-4'lük eşitliği sağladı uzatmalara gitti. 6-4'lük skorla kazanan Avatar Atakan oldu ve Atakan adada kalmaya devam dedi.

Yarışmaların ve Maçların Olduğu Gecenin Reyting Galibi Kim Oldu? Yarışmaların ve Maçların Olduğu Gecenin Reyting Galibi Kim Oldu?

Atakan Hilmicem
SURVİVOR'DA ELENEN İSİM BELLİ OLDU!

Hilmicem
Düellonun final turunda 6-4 Atakan'a yenilen Hilmi Cem İntepe Adaya veda eden isim oldu. Hilmi Cem İntepe, veda konuşmasını şu sözlerle yaptı:

"Kısmetten öte köy yok. Elimden geleni yaptım, savaştım. Hiç hazır değildim Murat, sen daha iyi biliyorsun. Normalde diğer 3 Survivor'uma makine gibi hazırlanıp geldim ama bu sefer bir telefonla ansızın çıkıp geldim. Mücadele ederken sakatlandım. Sakatlandığım zaman bırakmayı düşündüm. Bırakmadım, tekrar ayağa kalktım, tekrar savaştım. Çok güzel dostluklar edindim. Çok güzel insanlar tanıdım."

Editör: Haber Merkezi -BC