Vücudun sindirimi rahatlatan sodanın, kilo vermeye yardımcı olan yoğurdun ve içinde asidik özellikler bulunduran limonun beraber karıştırılıp tüketildiğinde vücutta çok hızlı göbek yağı erittiğini biliyor muydunuz? Özellikle yaz ayları gelmeden yapacağınız bu karışım ile dümdüz göbekler elde edebilirisiniz. İşte o soda, yoğurt ve limon karışımın kürünün detayları şunlardır;

Kilo artışıyla birlikte gelen vücudun genel hatlarında oluşan yerleri değil de yalnızca göbek ve basen gibi bölgesel yerleri eritmek istiyorsanız, bu bölgesel zayıflamaya yardımcı olacak kür sizin işinizi gayet kolaylaştırarak zayıflamanıza yardımcı olacaktır. Zayıflamaya yardımcı olacak kürler arasında oldukça etkili ve popüler olan yoğurt, limon ve sodayla beraber tüketildiğinde göbek ve basen etrafında oluşan yağları kolaylıkla eritebilirsiniz. Metabolizmayı ve vücuttaki hızlı yak yakımına yardımcı olan bu kür ile fazla kilolarınızdan kurtulun!

Zaıflamak

Kürün içinde bulunan yoğurt, soda ve limon her biri tek başına tüketildiği an vücuda çeşitli katkılar sağlarken beraber karıştırılıp tüketildiğinde daha fazla fayda sağlar. İşte zayıflamaya yardımcı olan o kür;

YOĞURT-SODA-LİMON KÜRÜ

15-21 Nisan haftası astrolojik olarak sizi neler bekliyor? 15-21 Nisan haftası astrolojik olarak sizi neler bekliyor?

Malzemeler;

·         Yarım limonun suyu

·         3 yemek kaşığı kadar yoğurt

·         1 şişe maden suyu

Yapılışı;

Bir kaba tarifteki gibi yoğurt koyun ve sıktığınız limonu üstüne dökün. Ardından yavaş bir şekilde maden suyunu da ekleyip homojen (ayran) bir kıvam alana kadar karıştırın.

Uygulanışı:

Günlük olarak sabah uyandıktan ve gece yatmadan 30 dakika kadar önce tüketiniz. Bu kürü, 2 hafta boyunca düzenli kullanılması gerekir. Bu kürü düzenli bir şekilde uygulamanız göbek çevresinde oluşan yağların daha kolay erimesine yardımcı olacaktır.

YOĞURT KÜRÜ

Malzemeler;

·         1 kase yoğurt

·         3 yemek kaşığı leblebi

·         Yarım adet kırmızı elma

·         Tarçın (toz halinde)

·         1 çay kaşığı kadar keten tohumu

Yapılışı:

Bütün malzemeleri uygun bir kapta güzelce homojen bir kıvam alana kadar karıştırın. Bu kürü 1 hafta boyunca devam edecek şekilde akşam tüketebilirsiniz.

Yukarıdaki bu kürler, sindirim sisteminin rahatlatmasına, metabolizmanın hızlanmasına ve aynı zamanda bağışıklık sisteminin de güçlenmesine yardımcı olur. Bu kürlerin yan etkisini bulunmamakla birlikte, kürü tüketecek kişilerin yine de doktorlarına danışması önerilir.