KOÇ: Sevgili okurlar bugün inandırma kabiliyetinizin arttığı bir gün. Karşıt fikirde olan kişilere sabır ve güç göstermeniz çok önemli. Sizi aşan durumlarda bile olaylara çok çabuk hakim olabiliyor olmanız, çevrenizde fark yaratıyor ve farkındasınız.

BOĞA: İmkânsız gibi görünen düşüncelerin çok da önemli olmadığını görmek, sizi farklı bir sorgulamaya itecektir. Aile bağlarının ve bireylerin önemli olduğunu hissedeceksiniz. Bu konuda kendinizi daha rahat ifade edebileceksiniz.

Erzincan'ın  Mengüceli Mahalleside yeni kaldırımlarına kavuştu! Erzincan'ın Mengüceli Mahalleside yeni kaldırımlarına kavuştu!

İKİZLER: Şimdi, kendiniz olabilmek için biraz özgürlüğe ve alana ihtiyacınız var sevgili İkizler. Birbirinizi dinledikçe ve destekledikçe ilişkiler güzel bir ivme kazanabilir. Özellikle günlük rutinler, iş, aile veya ev yaşamıyla ilgili olarak mükemmel bir destek veya sıcaklık hissi de olabilir. Yaşam veya çalışma koşullarının ve her gün birlikte vakit geçirdiğiniz insanlarla ilişkilerinizin düzeldiği bir dönem olabilir. Ayrıca kendinizle daha iyi bir ilişki kuruyorsunuz ve kendinizi biraz beslemek ve şımartmak bu sürece yardımcı olabilir. Odak noktanız kişisel hayatınıza, evinize ve ailenize daha fazla uyum, denge ve güzellik getirmek olabilir.

YENGEÇ: Bugün sizi en iyi performansı sergilemeniz ve elinizden gelenin en iyisini yapmanız konusunda baskı yaparken, aynı zamanda hedeflerinizi kontrol etmek için de iyi bir zaman. Başarma, çalışma ve başarılı olma arzusu güçlüdür. Öğrenmek ve paylaşmak için iyi durumdasınız. Bugün aşk için çok önemli ve muhtemelen insanların size karşı her zamankinden daha düşünceli olduğunu göreceksiniz. Arandığınıza veya desteklendiğinize dair size iyi bir fikir veren dostane alışverişler olabilir. Duygusal güç hissi bugün sizi neşelendirmeye yardımcı olur. Ayrıca hayatınızdaki biriyle benzerlikler bulmak daha kolaydır ve bağ kurmak için iyi bir zamandır. Bugün anlamlı bağlantılar şekillenebilir.

ASLAN: Mal varlığınızı arttıracak köklü ve radikal istekleriniz yerine gelecektir. İsteklerinizi başarma konusunda oldukça kararlısınız. Partnerinize daha çok zaman ayırmalı, onun sizden beklentilerine karşı ilgili olmalısınız.

BAŞAK: Sizi meşgul edecek ve masraf yapmanıza neden olacak o kadar çok şey buluyorsunuz ki, sizi takip etmek bu dönemde zorlaşacaktır. Bugün özellikle farklı düşünüyor, farklı hareket ediyor fakat, duruma hakim oluyorsunuz.

TERAZİ: Şimdiye kadar kişiliğinizi ön plana çıkaracak işler denemediğiniz için; artık cesur kararlar vermenin zamanı geldiğini sezgisel bir biçimde hissedeceksiniz. Bugün yapmanız gereken işlerinizi bir an önce toparlamalısınız.

AKREP: Bugün sorunları çözme ve işleri halletme dürtüsü güçlü olabilir. Nitekim hayatınıza daha fazla düzen getirme ihtiyacı yanınızda olsa da günün sosyal yanlarıyla barış içindesiniz. Resmi olmayan, işbirlikçi ve uyumlu faaliyetlere yönelirsiniz, arkadaşlık ve ortak mutluluk fırsatları ortaya çıkar. Çalışmanızı, fikirlerinizi veya uzmanlığınızı başkalarıyla paylaşmak faydalı olabilir. Kişisel yaşamınızı iyileştirmek için neler yapabileceğinize odaklanmak rahatlatıcı ve güçlendirici olabilir. Başkaları sizin fikriniz veya tavsiyenizle özellikle ilgilenebilir ve siz de fikirleriniz ve eylemlerinizle onlara yardım etmekte veya desteklemekte hızlı olursunuz.

YAY: Sevgili Yay, bu, projelerinize veya kariyerinize fayda sağlayacak deneyimlerden yararlanmak için iyi bir zaman olabilir. Bir imaj artışı mümkündür ve bu, tantana olmadan yaptığınız şeyler için bu daha olasıdır. Ruhunuzu tazeleyen bazı dokunaklı anlar veya sıcak düşünceler olabilir. Bugün, profesyonel ilişkilerden gelen iyi geri bildirimleri veya sosyal fırsatları teşvik eder. Kişiliğiniz ilişkilerinizde parlıyor ve bu, şu anda başarınıza katkıda bulunan önemli bir faktör. Yine de gün, hayatınıza ekstra bir neşe aramak için zaman yaratmanıza ilham veriyor. Ayrıca yaratıcılığınızı kucaklama ve ifade etme olasılığınız da daha yüksektir.

OĞLAK: Kafaca anlaştığınız kişilerin, daha sonra yaşantınızda farklı bir boyuta geçme ihtimali olması sizi endişelendirmesin. En azından bazı şeyleri denemelisiniz. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu günler içindesiniz.

KOVA: Yaratıcılık mekanizmanızı ve manyetik çekim gücünüzü en iyi şekilde yakın ilişkilerinizde rahatça görebilirsiniz. İş konusunda hedeflerinizi hırs ve coşkuyla takip edeceksiniz. Eski fırsatlar yeniden ayağınıza geliyor.

BALIK: İş hayatınızla ortaklıklar paralel ilerliyor. İşinizde yükselmek istiyorsanız, doğru insanlarla birlikte olacaksınız. Sosyal çevre maddi kazançlarınızı arttırma konusunda size yardımcı olacak. Bazı sürprizlere hazırlıklı olun.

Kaynak: Haber Merkezi