• DOLAR 32,79 %1.53
  • EURO 35,16 %0.53
  • ALTIN 2.459,44 %2.86
  • BİST100 10.471 %0.76
  • BITCOIN 66.360 %-0.89
  • ETHERIUM 3.546 %0.44
30°

Erzurum Haberleri

erzurum haberleri ve güncel erzurum gelişmeleri, erzurum ile ilgili tüm video, erzurum fotoğrafları ve erzurum haberleri Erzincan Net sitemizde


Çevre

Meteoroloji uzmanından alınan verilere göre Kurban Bayramı süresince Erzincan ve Erzurum çevrelerinde sağanak ve sağanak gök gürültülü yağışların görüleceği belirtiliyor.

Erzincan

Erzincan’ın komşu ilçesi Aşkale, Erzurum’da yapılan Atletizm analig seçme yarışlarında 3 Mart Aşkale Belediye Spor büyük başarı gösterdi.

Erzincan

Erzincan’ın komşu ili Erzurum’da bulunan, Hz. İmam Hüseyin Erzurum Cemevi ile ilgili sosyal medya paylaşımları ile ilgili, Erzurum Büyük Şehir...

BÖLGE

TUİK’in verilerine göre Türkiye genelinde bir önceki aya göre konut satışlarında yüzde 146 artış olurken, Erzincan’da yüzde 153 artış oldu.

Erzincan

Erzincan’ın komşu ili Erzurum’da, Erzincan’a yapılan 15 bin kişilik şehir stadı örnek gösterilerek, çok yönlü olduğu ve önemli bir ihtiyacı...

Erzincan

MHP Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın, TBMM Genel Kurulu'nda Erzurum ve bölgenin beklentileri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Erzurum

Erzurum’un İspir ilçesinde motosiklet ile seyir halindeki vatandaş, ayı ailesiyle karşılaştı. Ayının bir süre kovaladığı vatandaşlar büyük bir tehlike atlattı.

Erzincan

Erzincan’a Gümüşhane, Bayburt ve Erzurum üzerinden gelen kurbanlıkların ölümlere neden olan keneler açısından iyi kontrol edilmesi gerekiyor.

Erzurum

Erzurum'da bu yılın Mayıs ayında 12 ülkeye, Ocak-Mayıs ayları içersinde ise 36 ülkeye ihracat gerçekleştirildi. Erzurum'un dönemsel kayıtta 13 ülkeyle...

Çevre

İtalya'da Yarın (Pazartesi) görülecek bu olay Türkiye'de ise sadece Kars, Erzincan, Ardahan, Iğdır, Ağrı ve Erzurum illerimizde etki edecek.

Erzincan

Erzincan, Erzurum ve Bayburt yaylalarına, Tunceli’nin Çemişgezek ilçesinden gelen hayvan sevkiyatına veteriner hekimlerince sıkı denetim yapılıyor.

Erzurum

Erzurum'un Tortum ilçesinde her yıl geleneksel olarak yapılan uçurtma şenliği yine renkli ve cıvıl cıvıl görüntülere sahne oldu.