Hepsiburada, 13-16 Mayıs tarihleri arasında düzenleyeceği Moda Haftası ile 10 bin marka ve iş ortağına ait mağazalarında milyonlarca ürününü kapsayan, 4 gün boyunca sürecek moda ve kozmetik indirim kampanyasını başlattı. Moda, kozmetik ve giyilebilir teknoloji ürünlerinin yer aldığı Moda Haftası’nda kullanıcılar, markaların özel indirimlerinden yararlanabilecek.

Hepsiburada Moda Haftası Başladı

Moda Haftası’nda, 10 bin marka ve iş ortağı mağazalarında yer alan milyonlarca ürün, kullanıcılarla buluşuyor. Moda Haftası kapsamında erkekler ve kadınlar için giyim, çanta-ayakkabı, saat, gözlük & aksesuar, kişisel bakım, giyilebilir teknoloji ürünlerinde kampanyalar kullanıcılara sunuldu.

Moda Haftası’nda, giyim ürünleri, saat, gözlük ve aksesuar çeşitleri, kişisel bakım ve kozmetik ürünleri, akıllı saatler ve bileklikler gibi giyilebilir teknolojiler avantajlı fırsatlarla sunulacak. Hafta boyunca moda ürünlerinin yanı sıra özel markaların kozmetin ürünlerine de indirimli fiyatlarla sahip olunabilecek.

Hepsiburada Moda Haftası Başladı 3

Ev kadınları ve BAĞ-KUR'ların beklediği haber geldi Ev kadınları ve BAĞ-KUR'ların beklediği haber geldi

Moda Haftası'nda öne çıkan markalara özel indirimler de iyi fiyata süper görünmek isteyenleri bekliyor. İpekyol & Twist markalarında belirli ürünlerde 50 TL üzerine sepette yüzde 60 indirimin yanı sıra belirli Mango ürünlerinde 200 TL ve üzeri sepette yüzde 40 net indirim, belirli Sheismono ürünlerinde 50 TL üzeri sepette yüzde 20 indirim, belirli Calvin Klein ürünlerinde 500 TL Üzeri Sepette yüzde 15'e varan indirimler ve Desa ürünlerinde 500 TL üzeri sepette yüzde 50'ye varan indirim fırsatlarının yanı sıra binlerce markanın milyonlarca ürünü için farklı avantajlar, Moda Haftası’nda yer alacak.

Hepsiburada Moda Haftası Başladı 2

Kişisel bakımına özen gösterenlerin de tercihi moda haftası olacak

Hafta boyunca moda ürünlerinin yanı sıra çok özel markaların kozmetin ürünlerine de indirimli fiyatlarla sahip olunabilecek. Kişisel bakımına özen gösterenlerin gözde markaları da moda festivalinde yerini alacak. Estee Lauder, Clinique, Origins, MAC ve Bobbi Brown markalarında yüzde 20 Varan indirimin yanı sıra Yves Saint Laurent, Lancome, Armani kozmetik ürünleri 4 bin 500 TL'ye 500 TL indirim fırsatıyla alınabilecek. Ayrıca L'Oreal Professionnel ürünlerini sepette yüzde 20 indirim fırsatıyla sunulurken; The Purest Solutions marka ürünlerde sepette yüzde 30 indirim, Lancaster güneş ürünlerinde de sepette yüzde 15 indirim yapılacak. 

Editör: Haber Merkezi - SK