Doğal şifanın kaynağı: Sirkenin sağlık ve temizliğe faydaları Doğal şifanın kaynağı: Sirkenin sağlık ve temizliğe faydaları

Burun ameliyatından sonra aşırı derecede morluk ve göz altı bölgelerinde kararmalarla karşılaşanların durumlarda kullanılıyor.  

Hirudoid Forte Jel, hakkında tüm detayları haberin detayında... Hirudoid Forte Jel nedir? Hirudoid Forte Jel nasıl kullanılır?

Kondoroitin polisülfat etken maddesi içeren Hirudoid Forte Jel, 100 gramının içerisinde 445 mg etken madde bulunuyor.  Yardımcı maddeleriyse; miristil alkol,cutina, trigliserit, bentonit,izopropil alkol,dezenfekte edilen su,rosemary oil gibi maddeler içeriyor. İçerisinde bulunan maddelere karşı alerjiniz varsa kesinlikle kullanmamanız gerekiyor. Özellikle morluklara karşı etkili olan uzman doktorlar tarafından tavsiye edilen bu jel sadece eczanelerde satılıyor. Kendisine has kokusu, plastik kapağı beyaz ve açık bej renkli bir yapısıyla biliniyor. Metal tüplerde eczanelerde satışa sunuluyor. Morlukların geçirmesinin yanı sıra zedelenen derinin onarılmasını sağlıyor. Hirudoid Forte Jel, mutlaka bir doktora danışarak kullanmak gerekiyor. Hirudoid Forte Jel, ayrıca kanın pıhtılaşmasını da önlüyor.

HİRUDOİD FORTE JEL FİYATI NE KADAR?

Hirudoid forte jel fiyatı 138,95 TL’den eczanelerde satılıyor.