HÜDA PAR Erzincan Belediye Başkan Adayı Yusuf Sezgin. Sezgin kimdir?

31 Mart mahalli idareler seçiminde HÜDA PAR Erzincan belediye başkan adayını açıkladı. 1980 Erzincan doğumlu olan Yusuf Sezgin, belediye başkan adayı olarak açıklandı. Bayburt Üniversitesi'nde Antrenörlük Ana Bilim Dalı'nda doktorasını yaptı.

YUSUF SEZGİN KİMDİR?

Erzincan'da sinyalizasyon sistemlerine bas-geç butonları ekleniyor! Erzincan'da sinyalizasyon sistemlerine bas-geç butonları ekleniyor!

1980 yılında Erzincan'da doğumlu olan Yusuf Sezgin, ilk, orta ve lise öğrenimini Erzincan'da tamamladı. Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi'nde Beşol Spor Yöneticiliği alanında yüksek lisans eğitimini bitirdikten sonra Bayburt Üniversitesi'nde Antrenörlük Ana Bilim Dalı'nda doktorasını bitirdi. Sezgin, yabancı dil olarak İngilizce ve Rusça biliyor. evli ve iki çocuk babasıdır.

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu

Hüde Par

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, aday tanıtım toplantılarında “güçlenmemiz için elinizden gelen bütün gayreti ortaya koyun” şeklide konuştu.

 Yapıcıoğlu, "Kardeşlerim daha fazla güçlenmemiz için elden gelen bütün gayreti ortaya koymalısınız. Çünkü inşallah gücümüz arttıkça, mazlumlara daha fazla yardım edeceğiz. Güç verin, destek verin mazlumlar sevinsin, zalimler titresin ve inşallah 31 Mart günü belediye seçimlerinde Gazze'ye kardeş belediye olacak belediyelerin sayısı artsın." dedi.