İlhan Şen’in yeni dizi projesi merakla bekleniyordu. “Safir” dizisinin ardından gelen teklifleri değerlendiren başarılı oyuncunun son olarak “Esas Oğlan” dizisiyle görüştüğü konuşulmuştu.

Ilhan Şen1

Hadise’yle partner olacağı gündeme gelen yakışıklı oyuncunun proje değişikliğine gittiği ve aynı dönemde gelen yabancı bir dijital projeyi kabul ettiği öğrenildi.

Ilhan Şen

İlhan Şen Kimdir

İlhan Şen, 19 Aralık 1987 Bulgaristan doğumludur. Ailesi ile birlikte 2 yaşında iken İstanbul'a yerleşmiştir. İlköğretim ve Ortaokulu İstanbul'da tamamlamış ardından üniversite eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nde tamamlamıştır.

15 Temmuz 2024 Reyting sonuçları açıklandı: Darbenin yıldönümünde MasterChef zirvede 15 Temmuz 2024 Reyting sonuçları açıklandı: Darbenin yıldönümünde MasterChef zirvede

2008 yılında katıldığı Türkiye'nin en iyi model yarışmasında finalist oldu ve En İyi Mayo Modeli seçildi. 2009 yılında ise Türkiye'nin En İyi Modeli seçildi. Daha sonra Bulgaristan'da düzenlenen Dünyanın En İyi Modeli yarışmasında Türkiye'yi temsil etti ve Avrupa'nın En İyi Modeli seçildi. Bir süre modellik yaptıktan sonra oyunculuk eğitimi aldı. Oyunculuk kariyerine Şahin Tepesi adlı dizi ile adım atmıştır.

Editör: Haber Merkezi -BC